terrein te koop Pézenas, Hérault

€ 296.800

  •  te koop terrein Pézenas Hérault 11 / 5
  •  te koop terrein Pézenas Hérault 22 / 5
  •  te koop terrein Pézenas Hérault 33 / 5
  •  te koop terrein Pézenas Hérault 44 / 5
  •  te koop terrein Pézenas Hérault 55 / 5
 te koop terrein Pézenas Hérault 2
 te koop terrein Pézenas Hérault 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Dit is een van de laatste overgebleven percelen in Pezenas! Dicht bij alle voorzieningen, winkels, scholen, hogescholen en middelbare scholen. Een prachtig vlak perceel van 75 (gratis) is beschikbaar voor de bouw van een prachtige villa. Het is mogelijk om het te splitsen in twee percelen (er zijn twee kadastrale referenties) om er twee huizen van te maken! Het is geschikt voor investeerders, twee gezinnen die dichter bij elkaar willen wonen, een hoofdverblijfplaats met een huurwoning. Alle projecten zijn mogelijk. Geen visàvis, rust en stilte. Levensvatbaarheid is nabij. Het makelaarskantoor biedt ondersteuning bij het opstellen van de verschillende offertes om het geheel rendabel te maken. De buurt is rustig en hoffelijk. Een bevoorrechte woonwijk. Met een simpel telefoontje laten we u graag deze laatste kans zien. Honig Immobilier International Agency op 06.03.97.89.56 Patrick Claret op 07.83.24.09.76 Valerie Martinelli Wij zijn er de hele zomer!

gegevens woning

Franimo nr: #7118812
referentie: 340573560
departement: Hérault
nabij: Pézenas
type: terrein
kamers: niet opgegeven
slaapkamers: niet opgegeven
woning: - m2
terrein: 1024 m2
prijs: € 296.800

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Agence immobilière internationale HONIG

makelaar: Agence immobilière internationale HONIG
naam: Albert Honig
adres: Place du marché des trois-six 20 34120 Pézenas Frankrijk
spreekt: Duits, Engels, Frans, Nederlands, portuguese, Spaans

geschatte kosten van dit huis in Pézenas (Hérault)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 21.913
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 594 en € 2.078

Ik wil graag meer informatie over dit object
terrein Pézenas, Hérault referentie: 340573560

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Verreries-de-Moussans Hérault huis foto

huis Verreries-de-Moussans

Hérault

op 36 km

€ 253.800

Marseillan Hérault huis foto

huis Marseillan

Hérault

op 9 km

€ 370.000

Sète Hérault huis foto

huis Sète

Hérault

op 14 km

€ 230.000

Tornac Gard huis foto

huis Tornac

Gard

op 48 km

€ 378.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen