terrein te koop La Forêt-le-Roi, Essonne

€ 79.000

  •  te koop terrein La Forêt-le-Roi Essonne 11 / 6
  •  te koop terrein La Forêt-le-Roi Essonne 22 / 6
  •  te koop terrein La Forêt-le-Roi Essonne 33 / 6
  •  te koop terrein La Forêt-le-Roi Essonne 44 / 6
  •  te koop terrein La Forêt-le-Roi Essonne 55 / 6
  •  te koop terrein La Forêt-le-Roi Essonne 66 / 6
 te koop terrein La Forêt-le-Roi Essonne 2
 te koop terrein La Forêt-le-Roi Essonne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Terrein te koop in of nabij La Forêt-le-Roi in de Essonne voor een bedrag van € 79.000 met een oppervlakte van 637 m2 en met een tuin of terrein van 637 m2 , dit onroerend goed object wordt u aangeboden door Marina Gemelgo van makelaardij Comptoir Immobilier de France .

gegevens woning

Franimo nr: #6926056
referentie: 3438072938
departement: Essonne
nabij: La Forêt-le-Roi
type: terrein
kamers: niet opgegeven
slaapkamers: 3
woning: 637 m2
terrein: 637 m2
prijs: € 79.000

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Comptoir Immobilier de France

makelaar: Comptoir Immobilier de France
naam: Marina Gemelgo
adres: Rue du Puech 176 30310 Vergeze Frankrijk
spreekt: Engels, Frans

geschatte kosten van dit huis in La Forêt-le-Roi (Essonne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 6.929
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 158 en € 553

Ik wil graag meer informatie over dit object
terrein La Forêt-le-Roi, Essonne referentie: 3438072938

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Auneau Eure-et-Loir huis foto

huis Auneau

Eure-et-Loir

op 12 km

€ 79.900

Vayres-sur-Essonne Essonne appartement foto

appartement Vayres-sur-Essonne

Essonne

op 15 km

€ 85.000

Auneau Eure-et-Loir terrein foto

terrein Auneau

Eure-et-Loir

op 12 km

€ 82.500

Nézel Yvelines terrein foto

terrein Nézel

Yvelines

op 34 km

€ 85.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen