huis te koop Cordes-Sur-Ciel, Tarn

€ 530.000

  •  te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 11 / 8
  •  te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 22 / 8
  •  te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 33 / 8
  •  te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 44 / 8
  •  te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 55 / 8
  •  te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 66 / 8
  •  te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 77 / 8
  •  te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 88 / 8
 te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 2
 te koop huis Cordes-Sur-Ciel Tarn 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Genesteld in het hart van de prachtige regio Cordes-sur-Ciel, is deze voormalige watermolen uit de 17e eeuw zorgvuldig en liefdevol gerestaureerd om een gezinswoning en een appartement voor vrienden of gites te creëren. Geschiedenis en comfort gaan harmonieus samen. Gelegen op een perceel van 29072m², bestaat dit uitzonderlijke pand uit: 1/ Een stenen huis van 220m² en een groot terras inclusief een mooie ontvangsthal die leidt naar een ruime woonkamer-eetkamer van 40m² versierd met een open haard met polyflamkachel, een grote ingerichte keuken, een woonkamer-tv-kamer of slaapkamer op de begane grond, een badkamer, een bijkeuken-kelder en op de bovenverdieping 3 prachtige lichte slaapkamers (17, 19 en 20 m²) waarvan een master suite met aangrenzende badkamer, een kantoor-leesruimte kamer (21m²), een badkamer. Drie toiletten completeren deze twee niveaus. 2/ Een appartement met onafhankelijke toegang van 65m² met open woonkamer-keuken, 2 slaapkamers, een badkamer met toilet. Omkeerbare airconditioning. Het geheel strekt zich uit tot een luchtterras van 15 m² met een adembenemend uitzicht op het park. De woning is voorzien van dubbele beglazing, centrale verwarming op olie, een warmtepomp, een polyflam-kachel in de open haard die de warmte herverdeelt, een keramische houtkachel, zonnepanelen voor cumulus. 3/ De buitenkant is een ware oase van rust: in een park langs de rivier, een 10X5 zwembad met rolluikafdekking en zonnige stranden. U vindt er ook een werkende broodoven, een kar voor uw voertuigen en tuingereedschap, een prachtige werkplaats en een grote houten schuilplaats met 2 boxen voor paarden in de weide en een boomgaard tussen alle verschillende soorten die op het land voorkomen. Wacht niet om samen met Christophe dit uitzonderlijke gebied te bezoeken waar de rust en schoonheid van de natuur op u wachten. Deze molen is veel meer dan een eenvoudig bezit, het is een plek van leven waar elke dag wordt omgezet in een zoete ontsnapping.

gegevens woning

Franimo nr: #6924931
referentie: 12023353238
departement: Tarn
nabij: Cordes-Sur-Ciel
type: huis
kamers: 9
slaapkamers: 5
woning: 286 m2
terrein: 29072 m2
prijs: € 530.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
188
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
7
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Selection Habitat

makelaar: Selection Habitat
naam: niet opgegeven
adres: Rue Theodor Mathieu, Parc d?activités de la Gineste 190 12000 Rodez Frankrijk
spreekt: Engels, Frans

geschatte kosten van dit huis in Cordes-Sur-Ciel (Tarn)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 37.958
Onroerend goed belasting € 1.211
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 1.060 en € 2.650
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Cordes-Sur-Ciel, Tarn referentie: 12023353238

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Calignac Lot-et-Garonne boerderij foto

boerderij Calignac

Lot-et-Garonne

op 30 km

€ 380.000

Lavalette Haute-Garonne huis foto

huis Lavalette

Haute-Garonne

op 39 km

€ 484.000

L'Union Haute-Garonne huis foto

huis L'Union

Haute-Garonne

op 33 km

€ 399.000

Cahors Lot camping foto

camping Cahors

Lot

op 37 km

€ 459.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen