huis te koop Clara, Pyrénées-Orientales

€ 257.000

  •  te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 11 / 8
  •  te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 22 / 8
  •  te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 33 / 8
  •  te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 44 / 8
  •  te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 55 / 8
  •  te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 66 / 8
  •  te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 77 / 8
  •  te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 88 / 8
 te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 2
 te koop huis Clara Pyrénées-Orientales 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

In het hart van Conflent, in het authentieke dorpje Clara-Villerach, op slechts 6 minuten van Prades, ontdekt u deze ruime gezinswoning, gelegen in een rustige omgeving, tussen bergen en natuur, met een adembenemend uitzicht op de Canigou. Gelegen op een ruim perceel op het zuiden, biedt deze lichte woning u optimale zonneschijn en een bevoorrechte woonomgeving, in volledige harmonie met de natuur. Een ideale woning voor een gezinsleven: Ruime woonkamer met veel lichtinval en directe toegang tot een terras van 30 m², ideaal voor uw momenten van ontspanning in de buitenlucht, met uitzicht op de bergen. Keuken ingericht met karakteristieke materialen, die authenticiteit en functionaliteit combineren. 5 comfortabele slaapkamers, perfect om familie en vrienden te ontvangen. Een doucheruimte met geïntegreerd toilet, een badkamer met bubbelbad en een apart toilet voor extra comfort. Een wasruimte/stookruimte met erker en directe toegang tot de tuin, biedt mogelijkheden voor verdere ontwikkeling (werkplaats, kantoor, onafhankelijke studio, enz.). Extra ruimte en comfort: Twee grote garages (38,5 m² en 28 m²) voor parkeren of opslag in alle rust. Dubbele beglazing in het hele huis. Houtkachel met warmteverdeler, voor een warme sfeer en zuinige verwarming. Warmtepomp, voor thermisch comfort het hele jaar door. VMC in alle badkamers. Kruipruimte onder het hele huis. Een uitzonderlijke omgeving: Het geheel is gelegen op een prachtig bosrijk perceel, zonder inkijk, ideaal voor liefhebbers van natuur, wandelen en rust. Gelegen halverwege de zee en de bergen, biedt dit huis een uitzonderlijke leefomgeving, aan de voet van de majestueuze Canigou. Neem contact met mij op voor meer informatie of een bezoek. Een zeldzame kans in een betoverende omgeving, niet te missen! De kosten zijn voor rekening van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Renaud VIVENZI naar PRADES, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome - (gebruik het formulier om te reageren) (ref 576738)

gegevens woning

Franimo nr: #7013801
referentie: 830037454130
departement: Pyrénées-Orientales
nabij: Clara
type: huis
kamers: 7
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 159 m2
terrein: 3200 m2
prijs: € 257.000

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Optimhome Rigarda - Vivenzi

makelaar: Optimhome Rigarda - Vivenzi
naam: Renaud Vivenzi
adres: 66320 Rigarda Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Clara (Pyrénées-Orientales)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 19.175
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 514 en € 1.799
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 514 en € 1.285
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Clara, Pyrénées-Orientales referentie: 830037454130

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Gruissan Aude appartement foto

appartement Gruissan

Aude

op 49 km

€ 289.000

Perpignan Pyrénées-Orientales huis foto

huis Perpignan

Pyrénées-Orientales

op 24 km

€ 317.000

Moux Aude appartement foto

appartement Moux

Aude

op 43 km

€ 181.500

Sauto Pyrénées-Orientales huis foto

huis Sauto

Pyrénées-Orientales

op 15 km

€ 298.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen