huis te koop Thémines, Lot

€ 290.000

  •  te koop huis Thémines Lot 11 / 8
  •  te koop huis Thémines Lot 22 / 8
  •  te koop huis Thémines Lot 33 / 8
  •  te koop huis Thémines Lot 44 / 8
  •  te koop huis Thémines Lot 55 / 8
  •  te koop huis Thémines Lot 66 / 8
  •  te koop huis Thémines Lot 77 / 8
  •  te koop huis Thémines Lot 88 / 8
 te koop huis Thémines Lot 2
 te koop huis Thémines Lot 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Deze charmante en uitzonderlijke woning is gelegen op een groot perceel van meer dan 1500 m², in een landelijke en rustige omgeving. De tuin wordt begrensd door een heerlijk beekje, wat zorgt voor een rustgevend geluid en een unieke sfeer. Het huis is een voormalige schuur, die in 2000 zorgvuldig is gerestaureerd met gebruik van prachtige traditionele materialen (steen en zichtbare balken) voor ongeëvenaarde charme en gegarandeerde duurzaamheid. De belangrijkste woonruimte combineert het karakter van het oude met modern comfort: het hart van het huis is de zeer lichte woonkamer van 37 m², met een enorme erker die de ruimte overspoelt met natuurlijk licht en een onbelemmerd uitzicht op de tuin biedt. De bijzondere vorm en royale afmetingen maken het een uitnodigende en unieke leefruimte. Op de begane grond bevindt zich een slaapkamer van 11 m² met een eigen doucheruimte, wat comfort en privacy garandeert. De eerste verdieping is flexibel ingericht, met een slaapkamer van 11 m² en een tweede slaapkamer van 28 m² die gemakkelijk in tweeën kan worden gedeeld, evenals een tweede doucheruimte. Een ontspanningsruimte van 13 m², ideaal als kantoor of leesruimte, is prachtig gecreëerd en toont de authentieke charme van de stenen muren. Het is een plek om in alle rust te werken of tot rust te komen, met uitzicht op de immense erker die doet denken aan oude schuren. Geniet van een groot, beschut terras waar het beekje zachtjes kabbelt en de rust tot rust komt. Het is perfect om het hele jaar door buiten te dineren in de aangelegde tuin met bomen en bloemen, en er is een droge kelder van 14 m², ideaal voor opslag. Een grote troef van dit pand is een charmant stenen bijgebouw van 32 m² dat gerenoveerd kan worden. Deze volledig onafhankelijke ruimte biedt een zeldzame kans om er een gîte of bed breakfast van te maken voor extra inkomsten. Het zou ook kunnen worden omgebouwd tot een atelier of een apart kantoor voor thuiswerken. Dit pand is een waar juweel, dat charme, modern comfort en een uitzonderlijk ontwikkelingspotentieel combineert. Neem direct contact met ons op voor meer informatie en om een privébezichtiging te regelen. Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Georisques: ([[gebruik het formulier om te reageren]])

gegevens woning

Franimo nr: #7224223
referentie: 00E7357C6FE54CD7
departement: Lot
nabij: Thémines
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: 3
woning: 124 m2
terrein: 1500 m2
prijs: € 290.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
332
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
10
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Selection Habitat

makelaar: Selection Habitat
naam: niet opgegeven
adres: Rue Theodor Mathieu, Parc d?activités de la Gineste 190 12000 Rodez Frankrijk
spreekt: Engels, Frans

geschatte kosten van dit huis in Thémines (Lot)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 21.446
Onroerend goed belasting € 701
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 580 en € 1.450
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Thémines, Lot referentie: 00E7357C6FE54CD7

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Hautefort Dordogne landgoed foto

landgoed Hautefort

Dordogne

op 49 km

€ 284.000

Cadouin Dordogne huis foto

huis Cadouin

Dordogne

op 48 km

€ 299.000

Parlan Cantal boerderij foto

boerderij Parlan

Cantal

op 18 km

€ 260.000

Leynhac Cantal villa foto

villa Leynhac

Cantal

op 23 km

€ 327.600

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen