huis te koop Marmande, Lot-et-Garonne

€ 689.000

  •  te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 11 / 8
  •  te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 22 / 8
  •  te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 33 / 8
  •  te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 44 / 8
  •  te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 55 / 8
  •  te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 66 / 8
  •  te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 77 / 8
  •  te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 88 / 8
 te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 2
 te koop huis Marmande Lot-et-Garonne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Dit weelderige 18e-eeuwse gebouw, gelegen in een groene omgeving nabij Marmande, staat op een terrein van meer dan 18.000 m². De combinatie van authenticiteit, charme en comfort zal in de smaak vallen bij liefhebbers van rust, natuur en prachtige huizen vol geschiedenis. * Hoofdgebouw - Ruime hal, die de toon zet voor een gastvrij en elegant huis - Lichte woonkamer met een hangende open haard, ideaal voor gezellige avonden - Aangrenzende eetkamer, perfect voor familiebijeenkomsten - Volledig uitgeruste keuken met een tweede open haard - Ingerichte bijkeuken, perfect voor fijnproevers - Privéterras, toegankelijk vanuit de keuken, uitnodigend tot ontspanning - Functionele wasruimte en houthok - Drie hoofdslaapkamers, twee badkamers en twee toiletten - Kantoor geschikt om thuis te werken of voor momenten van inspiratie - Boven, een personeelsslaapkamer, ideaal om gasten te ontvangen met volledige privacy * Bijgebouwen - Aangebouwde garage - Ruime kelder - Twee paardenstallen - Extra bijgebouwen om te verbouwen naar uw wensen - Waterput en moestuin, die aanzienlijke zelfvoorziening bieden wat betreft water en tuinieren * Buitenruimtes en voorzieningen - Zwembad met unieke lijnen, versterkt door een fontein voor momenten van ontspanning - Volledig uitgerust poolhouse: barbecue, broodoven en een grote ontvangstruimte - Uitgebreide groene ruimtes, perfect voor natuurliefhebbers of huiseigenaren Deze uitzonderlijke woning combineert ouderwetse charme en authenticiteit - zichtbare balken, stenen muren en royale Proporties – met modern comfort en overvloedig natuurlijk licht. Gelegen op slechts enkele minuten van voorzieningen, biedt het een rustige en harmonieuze woonomgeving, ideaal voor ontspanning en bezinning. Neem contact op met Laure Labardin op + (gebruik het formulier om te reageren) om het te ontdekken. De makelaarskosten zijn voor rekening van de koper en bedragen 6,00% inclusief BTW van de prijs exclusief kosten.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7158863
referentie: 340935771825
departement: Lot-et-Garonne
nabij: Marmande
type: huis
kamers: 6
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 217 m2
terrein: 18034 m2
prijs: € 689.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
282
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
11
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie

Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Capifrance Labardin

makelaar: Capifrance Labardin
naam: Laure Labardin
adres: 47200 Beaupuy Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Marmande (Lot-et-Garonne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 48.897
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 1.378 en € 4.823
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 1.378 en € 3.445
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Marmande, Lot-et-Garonne referentie: 340935771825

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Saint-Chamassy Dordogne huis foto

huis Saint-Chamassy

Dordogne

op 45 km

€ 572.000

Espiens Lot-et-Garonne landgoed foto

landgoed Espiens

Lot-et-Garonne

op 25 km

€ 693.000

huis Saint-Chamassy

Dordogne

op 45 km

€ 590.000

Brugnac Lot-et-Garonne camping foto

camping Brugnac

Lot-et-Garonne

op 14 km

€ 849.900

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen