huis te koop Vaulry, Haute-Vienne

€ 111.975

  •  te koop huis Vaulry Haute-Vienne 11 / 8
  •  te koop huis Vaulry Haute-Vienne 22 / 8
  •  te koop huis Vaulry Haute-Vienne 33 / 8
  •  te koop huis Vaulry Haute-Vienne 44 / 8
  •  te koop huis Vaulry Haute-Vienne 55 / 8
  •  te koop huis Vaulry Haute-Vienne 66 / 8
  •  te koop huis Vaulry Haute-Vienne 77 / 8
  •  te koop huis Vaulry Haute-Vienne 88 / 8
 te koop huis Vaulry Haute-Vienne 2
 te koop huis Vaulry Haute-Vienne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Deze vrijstaande woning in een gehucht met een groot zwembad en tuin staat te koop in een klein gehucht aan de rand van Vaulry, in de Haute-Vienne (87).De huidige eigenaren hebben de woning meer dan 20 jaar als tweede woning gebruikt. Ze hebben het perceel behouden, een zwembad met een overdekt terras toegevoegd, het interieur gemoderniseerd en het huis, de bijgebouwen en het terrein onderhouden.De woning is gelegen aan de laan die door het hart van het gehucht loopt. Als u afdaalt naar de achterkant van de woning, waar u een gedeelde, met gras begroeide parkeerplaats vindt, geniet u van een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Links van de woning bevindt zich de schuur en net daaronder de hoofdtuin met een heerlijke overdekte zithoek. Rechts van de tuin is een veld waar gemakkelijk een paar tenten kunnen staan als u wat inkomsten nodig heeft.De woning, met een woonoppervlakte van 108 m², is verdeeld over drie verdiepingen. De begane grond bestaat uit een keuken/eetkamer, een badkamer met douche en een apart toilet. De eerste verdieping bestaat uit een grote open woon-/eetkamer en de derde verdieping bestaat uit twee ruime slaapkamers. Buiten vindt u een overdekt terras, een zwembad, een schuur (15 m²) met een mezzanine die momenteel wordt gebruikt als werkplaats en opslagruimte, en een tuin/veld van 2075 m².Het huis ligt op slechts 2 km van het dorp Vaulry, waar een basisschool is gevestigd. De dichtstbijzijnde U Express-supermarkt bevindt zich in Nantiat, op 12 km afstand, en heeft ook een treinstation dat Poitiers en Limoges bedient. Bellac, met al zijn voorzieningen en een treinstation, ligt op ongeveer 15 minuten afstand.De regio is gemakkelijk bereikbaar met vluchten vanaf diverse Britse luchthavens naar Limoges en Poitiers, beide bereikbaar met de trein vanaf de bovengenoemde stations. Station Poitiers biedt ook TGV-verbindingen naar Parijs, Bordeaux, Londen en Brussel.Het huis is voorzien van elektriciteit en elektriciteit, verwarming vindt plaats via een houtkachel en elektriciteit, de afvoer loopt via een septictank en er is internet beschikbaar.

gegevens woning

Franimo nr: #7125543
referentie: CB-13518
departement: Haute-Vienne
nabij: Vaulry
type: huis
kamers: 6
slaapkamers: 2
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 111.975

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
XXX
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Immoboulevard

makelaar: Immoboulevard
naam: Joost Kubbe
adres: Les Courreaux 58370 Glux-en-Glenne Frankrijk
spreekt: Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Vaulry (Haute-Vienne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 9.197
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 224 en € 784
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 223,95 en € 559,88
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Vaulry, Haute-Vienne referentie: CB-13518

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Chaunay Vienne huis foto

huis Chaunay

Vienne

op 46 km

€ 107.000

Dun-le-Palestel Creuse boerderij foto

boerderij Dun-le-Palestel

Creuse

op 34 km

€ 96.300

Ruffec Charente huis foto

huis Ruffec

Charente

op 42 km

€ 138.200

Civray Vienne huis foto

huis Civray

Vienne

op 39 km

€ 106.450

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen