huis te koop Champagnac-le-Vieux, Haute-Loire

€ 60.000

  •  te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 11 / 8
  •  te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 22 / 8
  •  te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 33 / 8
  •  te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 44 / 8
  •  te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 55 / 8
  •  te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 66 / 8
  •  te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 77 / 8
  •  te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 88 / 8
 te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 2
 te koop huis Champagnac-le-Vieux Haute-Loire 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Charmante dorpswoning met een bewoonbaar oppervlakte van 120 m² op een perceel van 82 m². Gelegen in een mooi dorp in het midden van het natuurpark Livradois Forez en op slechts 16 km van Brioude met alle winkels en voorzieningen. De indeling is als volgt: Begane grond - Royale woonkeuken van 25 m², berging / wasruimte en toilet. Op de 1ste verdieping - Woonkamer van 35 m² met een houtkachel. Op de 2de verdieping - hal, grote slaapkamer van 18 m², badkamer, en een kleine berging, die zou kunnen dienen als inloopkast. 3dee verdieping - ruime zolder slaapkamer van 20 m². Het huis ligt in een rustig straatje met een veranda en kleine tuin voor het huis. Het huis wordt gemeubileerd verkocht. Het huis is in goede staat en is onlangs gerenoveerd, elektrische verwarming plus een houtkachel. Er is een septic tank voor de toiletten plus een riool aansluiting voor het afvalwater. Voor meer informatie en bezichtigingen kan u contact opnemen met Wim van de Ridder +33 (0) 6 (gebruik het formulier om te reageren) .

gegevens woning

Franimo nr: #6827339
referentie: 03007449
departement: Haute-Loire
nabij: Champagnac-le-Vieux
type: huis
kamers: 7
slaapkamers: 2
woning: 120 m2
terrein: 82 m2
prijs: € 60.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G
455

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
15
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Auvergne Properties

makelaar: Auvergne Properties
naam: Frederika Bosman
adres: 5 03270 Mariol
spreekt: Engels, Frans

geschatte kosten van dit huis in Champagnac-le-Vieux (Haute-Loire)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 5.622
Onroerend goed belasting € 600
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 120 en € 300
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Champagnac-le-Vieux, Haute-Loire referentie: 03007449

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Coucouron Ardeche boerderij foto

boerderij Coucouron

Ardeche

op 44 km

€ 70.000

Murat Cantal huis foto

huis Murat

Cantal

op 35 km

€ 46.500

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen