huis te koop Saint-Crépin-d'Auberoche, Dordogne

€ 159.000

  •  te koop huis Saint-Crépin-d'Auberoche Dordogne 11 / 5
  •  te koop huis Saint-Crépin-d'Auberoche Dordogne 22 / 5
  •  te koop huis Saint-Crépin-d'Auberoche Dordogne 33 / 5
  •  te koop huis Saint-Crépin-d'Auberoche Dordogne 44 / 5
  •  te koop huis Saint-Crépin-d'Auberoche Dordogne 55 / 5
 te koop huis Saint-Crépin-d'Auberoche Dordogne 2
 te koop huis Saint-Crépin-d'Auberoche Dordogne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Op het platteland, maar slechts op 15 kilometer afstand van Perigueux treft u dit beeldschone huisje aan. De authentieke spoorwachterswoning is smaakvol gerenoveerd en uitgebreid met een aanbouw en een veranda van bijna 40 m2.

De spoorlijn wordt nog gebruikt door de stoptrein van Perigueux naar Brive. Op zondagen rijdt deze trein 4 keer op en neer (tussen 10:00 en 19:00). Door de week zo'n 9 keer, met name rond de spits.

Achter de woning kunt u parkeren op het eigen, geheel omheinde, terrein van 398 m2. De sfeervol aangelegde tuin rondom de woning biedt eveneens plaats aan een houten chalet, een schuurtje voor het tuingereedschap, een opzet zwembad én een waterput.

De enorme veranda maakt het buitenleven hier onder alle weersomstandigheden aantrekkelijk. Onder de veranda is, onder andere, plaats voor een barbecue, een royale eettafel en een gezellige lounge hoek. Een groot zonnescherm aan de veranda zorgt voor extra schaduw indien gewenst. De aanbouw bestaat voor de helft uit een bijkeuken die bereikbaar is via de veranda. Via de trap in de bijkeuken kunt u afdalen naar de gewelfde kelder. Nu vooral opslag maar een mooie wijnverzameling zou hier ook niet misstaan.

Ook de woning zelf betreedt u vanaf de veranda. U komt binnen in een royale leefkeuken met houtkachel en een fraaie granieten vloer. De keuken zelf is volledig nieuw en van alle gemakken voorzien. Verder treft u op de begane grond een salon en een (in de aanbouw gerealiseerde) badkamer met inloopdouche en toilet aan. Via een trap in de leefkeuken bereikt u de verdieping. Deze bestaat uit 2 slaapkamers en een toilet. Naast de bestaande ramen zijn hier, voor extra lichtinval, veluxramen in het dak geplaatst, welke eveneens te verduisteren zijn.

De gehele woning (daken, deuren, ramen, luiken) verkeerd in uitstekende conditie en beschikt over glasvezel internet.

Ook van dit object zijn, vooruitlopend op een eventuele bezichtiging, een aantal korte video opnames beschikbaar. Op verzoek kan deze virtuele visite u per Whatsapp worden toegezonden.

Maarten van Riessen

+ (gebruik het formulier om te reageren)

gegevens woning

Franimo nr: #6911653
referentie: SI1463
departement: Dordogne
nabij: Saint-Crépin-d'Auberoche
type: huis
kamers: 3
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 60 m2
terrein: 398 m2
prijs: € 159.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
436
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

ServiceImmo

makelaar: ServiceImmo
naam: ServiceImmo
adres: Domaine de Savigny 58330 Saint Saulge Frankrijk
spreekt: Duits, Engels, Frans, Nederlands

geschatte kosten van dit huis in Saint-Crépin-d'Auberoche (Dordogne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 12.433
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 318 en € 1.113
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 318 en € 795
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Saint-Crépin-d'Auberoche, Dordogne referentie: SI1463

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Sireuil Dordogne huis foto

huis Sireuil

Dordogne

op 16 km

€ 149.000

Coly Dordogne huis foto

huis Coly

Dordogne

op 18 km

€ 192.000

Aubas Dordogne huis foto

huis Aubas

Dordogne

op 15 km

€ 129.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen