huis te koop Les Farges, Dordogne

€ 192.000

  •  te koop huis Les Farges Dordogne 11 / 8
  •  te koop huis Les Farges Dordogne 22 / 8
  •  te koop huis Les Farges Dordogne 33 / 8
  •  te koop huis Les Farges Dordogne 44 / 8
  •  te koop huis Les Farges Dordogne 55 / 8
  •  te koop huis Les Farges Dordogne 66 / 8
  •  te koop huis Les Farges Dordogne 77 / 8
  •  te koop huis Les Farges Dordogne 88 / 8
 te koop huis Les Farges Dordogne 2
 te koop huis Les Farges Dordogne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Gelegen in de gemeente Montignac-Lascaux, op minder dan 200 meter van het stadscentrum en de voorzieningen, ontdek dit atypische goed uit de Périgord, vol karakter. Met een woonoppervlakte van ongeveer 99 m² biedt dit stenen huis, met muren van ongeveer 80 centimeter dik, een warme en authentieke sfeer. Het bestaat uit: Op het gelijkvloers: een aangename leefruimte en een douchekamer met toilet Op de eerste verdieping: twee grote, lichtrijke slaapkamers en een badkamer Op de tweede verdieping: een ruime ruimte die als derde slaapkamer, kantoor of hobbyruimte kan dienen Het goed beschikt ook over een niet-aanpalend bijgebouw, met: Een gerenoveerde ruimte, ideaal voor een zomerkeuken, met een grote glaspartij die uitgeeft op een dakterras van ongeveer 25 m², perfect om van de mooie dagen te genieten Een kelder en een atelier van ongeveer 41 m², met veel mogelijkheden voor opslag of inrichting De troeven: Bevoorrechte ligging, vlakbij het centrum Charme van het oude (zichtbare stenen, mooie muurdikte) Bijgebouw met potentieel Zeldzaam terras in de sector Het goed beschikt over 2 parkeerplaatsen Dit goed is geschikt zowel als hoofdverblijf als voor een tweede woning of verhuurproject in een zeer gewilde streek. Om zonder uitstel te bezoeken!

gegevens woning

Franimo nr: #7418215
referentie: 86849194
departement: Dordogne
nabij: Les Farges
type: huis
kamers: 4
slaapkamers: niet opgegeven
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 192.000

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Bel'Maison

makelaar: Bel'Maison
naam: Louis Helsen
adres: Rue des ormaux 12 31150 Fenouillet Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Les Farges (Dordogne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 14.703
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 384 en € 1.344
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 384 en € 960
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Les Farges, Dordogne referentie: 86849194

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Thégra Lot huis foto

huis Thégra

Lot

op 34 km

€ 149.800

Payzac Dordogne vrijstaand foto

vrijstaand Payzac

Dordogne

op 20 km

€ 154.000

Miers Lot huis foto

huis Miers

Lot

op 31 km

€ 230.000

Arnac-Pompadour Corrèze dorpshuis foto

dorpshuis Arnac-Pompadour

Corrèze

op 22 km

€ 139.500

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen