huis te koop Semur-en-Auxois, Côte-d'Or

€ 351.750 370 000 €

  •  te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 11 / 8
  •  te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 22 / 8
  •  te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 33 / 8
  •  te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 44 / 8
  •  te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 55 / 8
  •  te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 66 / 8
  •  te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 77 / 8
  •  te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 88 / 8
 te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 2
 te koop huis Semur-en-Auxois Côte-d'Or 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Bourgogne, Côte-d'Or, 2,5 uur van Parijs, Lyon en Genève via de snelweg A6. 25 minuten van TGV-station Montbard. Gelegen in de regio Semur-Vitteaux-Venarey. Ideaal voor wie op zoek is naar rust, typische regionale landschappen en ouderwetse charme. Net buiten het dorp, in een omgeving met onbelemmerd uitzicht, staat dit gerenoveerde, historische huis op een perceel van 2500 m². Kenmerken zijn onder andere zichtbare balken en stenen muren, open haarden en terracotta tegels. Energielabel (EPC) beschikbaar. Verwarming wordt verzorgd door een De Dietrich-ketel (2015), houtkachels en elektrische radiatoren. Overal dub glazing. Onroerendezaakbelasting: € 909. De begane grond bestaat uit een entreehal, open keuken (19 m²), woonkamer met open haard (33 m²), hal, twee slaapkamers (15 m² en 20 m²), doucheruimte en toilet. Bovenverdieping: overloop (15 m²), twee slaapkamers (28 en 36 m²), badkamer, toilet. Grenzend aan het hoofdhuis bevindt zich een aparte gîte (gerenoveerd (gebruik het formulier om te reageren) ) bestaande uit: op de begane grond een ingerichte keuken die uitkomt op een eetkamer (20 m²), een kamer die kan worden gebruikt als woonkamer of doorlopende slaapkamer (15 m²), en een doucheruimte met toilet. Boven, bereikbaar via twee aparte trappen, bevinden zich twee slaapkamers (10 en 14 m²). Houten terras en barbecue. Aangelegde tuin van 2.500 m² met bloemperken, gazons, rozen, blauweregen en een boomgaard (appel-, perzik-, mirabelle- en kersenbomen). Alles in uitstekende staat. Tegenover het hoofdhuis bevindt zich een open schuur met 70 m² beschutte buitenruimte. Een typisch Bourgondisch pand met ruime kamers, originele details en materialen, en diverse hoogwaardige buitenruimtes. Meer foto's beschikbaar op aanvraag. De kosten dienen door de verkoper te worden betaald.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Maria LEVITIN naar SEMUR EN AUXOIS, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome - (gebruik het formulier om te reageren) (ref 584991)

gegevens woning

Franimo nr: #7097550
referentie: 830034011246
departement: Côte-d'Or
nabij: Semur-en-Auxois
type: huis
kamers: 9
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 265 m2
terrein: 2500 m2
prijs: € 351.750

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Optimhome Semur En Auxois - Levitin

makelaar: Optimhome Semur En Auxois - Levitin
naam: Maria Levitin
adres: 21140 Semur En Auxois Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Semur-en-Auxois (Côte-d'Or)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 25.694
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 704 en € 2.462
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 703,50 en € 1.758,75
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Semur-en-Auxois, Côte-d'Or referentie: 830034011246

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Tintury Nièvre huis foto

huis Tintury

Nièvre

op 20 km

€ 350.000

Montigny-sur-Canne Nièvre kasteel foto

kasteel Montigny-sur-Canne

Nièvre

op 17 km

€ 441.000

Saint-Hilaire-en-Morvan Nièvre huis met gîte foto

huis met gîte Saint-Hilaire-en-Morvan

Nièvre

op 8 km

€ 430.000

Biches Nièvre huis foto

huis Biches

Nièvre

op 16 km

€ 390.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen