huis te koop Ernes, Calvados

€ 345.000

  •  te koop huis Ernes Calvados 11 / 8
  •  te koop huis Ernes Calvados 22 / 8
  •  te koop huis Ernes Calvados 33 / 8
  •  te koop huis Ernes Calvados 44 / 8
  •  te koop huis Ernes Calvados 55 / 8
  •  te koop huis Ernes Calvados 66 / 8
  •  te koop huis Ernes Calvados 77 / 8
  •  te koop huis Ernes Calvados 88 / 8
 te koop huis Ernes Calvados 2
 te koop huis Ernes Calvados 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Samuel Tenenborczel – Optimhome nodigt u uit om dit prachtige, karaktervolle stenen huis te ontdekken in het charmante dorpje Ernes, op slechts 7 km van Saint-Pierre-sur-Dives. Met een oppervlakte van circa 160 m² aan authentieke charme en comfort, ligt het in een rustige, groene omgeving. Een ideaal adres voor wie op zoek is naar rust, ruimte en Normandische charme. Vanaf het moment dat u binnenkomt, wordt u betoverd: een gezellige woonkamer met pelletkachel, een gezellige eetkamer, een ingerichte keuken, een badkamer, een apart toilet en een prachtige, lichte veranda met uitzicht op een uitzonderlijk aangelegde tuin. Deze buitenruimte is een ware oase van rust: een verwarmd zwembad van circa 50 m², een terras, een prieel, palmbomen, fruitbomen... een zeldzame omgeving om volop te genieten van zonnige dagen. Boven leidt de overloop naar drie mooie slaapkamers en een extra toilet. De zolder, bereikbaar via een vaste trap, biedt ideale mogelijkheden om te verbouwen tot een extra kamer naar eigen wens (kantoor, slaapkamer, speelkamer, ontspanningsruimte, enz.). Buiten vindt u een grote garage met werkplaats, evenals een bijgebouw aan de woning dat kan worden omgebouwd tot een extra woonoppervlakte. De woning is voorzien van een recent geïnstalleerde warmtepomp, die zorgt voor een uitstekend thermisch comfort en een gecontroleerd energieverbruik. Deze woning, een zeldzame vondst in deze omgeving, is aantrekkelijk vanwege de charme, het potentieel, de rustige ligging en de betoverende tuin. Een prachtige kans voor een hoofd- of tweede woning. Neem nu contact met mij op voor meer informatie of een bezichtiging. De kosten zijn voor rekening van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Samuel TENENBORCZEL naar FAUGUERNON, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome - (gebruik het formulier om te reageren) (ref 594019)

gegevens woning

Franimo nr: #7157454
referentie: 830039423027
departement: Calvados
nabij: Ernes
type: huis
kamers: 6
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 160 m2
terrein: 1000 m2
prijs: € 345.000

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Optimhome Fauguernon - Tenenborczel

makelaar: Optimhome Fauguernon - Tenenborczel
naam: Samuel Tenenborczel
adres: 297 chemin de l'église 14100 Fauguernon Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Ernes (Calvados)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 25.230
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 690 en € 2.415
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 690 en € 1.725
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Ernes, Calvados referentie: 830039423027

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Percy Manche huis foto

huis Percy

Manche

op 48 km

€ 399.000

Grosley-sur-Risle Eure huis foto

huis Grosley-sur-Risle

Eure

op 43 km

€ 273.000

Truttemer-le-Grand Calvados schuur foto

schuur Truttemer-le-Grand

Calvados

op 35 km

€ 280.000

Le Mesnil-Rouxelin Manche bedrijfsruimte/ kantoor foto

bedrijfsruimte/ kantoor Le Mesnil-Rouxelin

Manche

op 44 km

€ 260.500

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen