huis te koop Port-de-Bouc, Bouches-du-Rhône

€ 320.000

  •  te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 11 / 8
  •  te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 22 / 8
  •  te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 33 / 8
  •  te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 44 / 8
  •  te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 55 / 8
  •  te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 66 / 8
  •  te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 77 / 8
  •  te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 88 / 8
 te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 2
 te koop huis Port-de-Bouc Bouches-du-Rhône 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Ontdek deze charmante, volledig gerenoveerde woning van circa 80 m², ideaal gelegen in een gewilde omgeving, op een steenworp afstand van de zee en het strand. Een pareltje voor wie zich wil vestigen of investeren aan zee. Deze woning met twee verdiepingen, gelegen op een perceel van 198 m², biedt een ruime woonoppervlakte van meer dan 36 m². De slaapkamer op de bovenverdieping (18 m²) biedt veel flexibiliteit en kan eenvoudig worden omgebouwd tot twee aparte slaapkamers. Een doucheruimte en een apart toilet completeren de woonkamer. De buitenkant is een echte troef: een grote veranda met uitzicht op zee nodigt uit tot ontspanning, terwijl een travertijn terras met barbecue perfect is om buiten te eten. Een recreatieruimte met kunstgras en een spa voegt een vleugje luxe toe aan uw ontspanningsmomenten. Een onmiskenbare bonus: een bijgebouw omgebouwd tot studio, met potentiële verhuurinkomsten of extra ruimte voor gasten. Deze woning in PortdeBouc heeft een complete en hoogwaardige renovatie ondergaan (ramen, loodgieterswerk, dak en elektriciteitswerken), waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken. Profiteer van een strategische ligging: directe toegang tot de snelweg, op 40 km van de luchthaven van Marseille en op 3 km van het treinstation. Ideaal voor gepensioneerden, als tweede woning of als vaste verblijfplaats. De makelaarskosten zijn voor rekening van de verkoper. Voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen van deze gerenoveerde villa in PortdeBouc kunt u contact opnemen met Monique WALET, uw OptimHomemakelaar, op + ([[gebruik het formulier om te reageren]]) . Referentienummer: 596707. De kosten zijn voor rekening van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Monique WALET naar ISTRES, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome ([[gebruik het formulier om te reageren]]) (ref 596707)

gegevens woning

Franimo nr: #7185778
referentie: 830035619829
departement: Bouches-du-Rhône
nabij: Port-de-Bouc
type: huis
kamers: 3
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 80 m2
terrein: 198 m2
prijs: € 320.000

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Optimhome Fos Sur Mer - Walet

makelaar: Optimhome Fos Sur Mer - Walet
naam: Monique Walet
adres: 13270 Fos Sur Mer Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Port-de-Bouc (Bouches-du-Rhône)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 23.510
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 640 en € 2.240
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 640 en € 1.600
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Port-de-Bouc, Bouches-du-Rhône referentie: 830035619829

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Nages-et-Solorgues Gard dorpshuis foto

dorpshuis Nages-et-Solorgues

Gard

op 46 km

€ 310.000

Pouzilhac Gard villa foto

villa Pouzilhac

Gard

op 49 km

€ 320.000

Dions Gard huis foto

huis Dions

Gard

op 50 km

€ 299.000

Meynes Gard dorpshuis foto

dorpshuis Meynes

Gard

op 39 km

€ 230.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen