huis te koop Le Brusquet, Alpes-de-Haute-Provence

€ 109.500

  •  te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 11 / 8
  •  te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 22 / 8
  •  te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 33 / 8
  •  te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 44 / 8
  •  te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 55 / 8
  •  te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 66 / 8
  •  te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 77 / 8
  •  te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 88 / 8
 te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 2
 te koop huis Le Brusquet Alpes-de-Haute-Provence 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Uitzonderlijk – 2 complementaire eigendommen voor één prijs in het hart van de Alpes-de-Haute-Provence! Gelegen in het dorp Brusquet (04420), op slechts 8 minuten van Digne-les-Bains, een kuuroord en prefectuur, is dit zeldzame aanbod ideaal voor een investeerder of een eerste aankoop van een onroerend goed. Totale oppervlakte van ruim 140 m² – Groot ontwikkelingspotentieel! 1. Appartement T4 van 77 m² (wet Carrez) (veel grotere bruikbare oppervlakte) • Op 2 verdiepingen, type 4: mogelijkheid tot 3 slaapkamers, waarvan sommige op zolder • Appartement met kruising van noord naar zuid, zeer licht • Aparte keuken, doucheruimte, onafhankelijke scan en klein overdekt terras • Grote privé-kelder van ongeveer 25 m² • Ideaal als hoofdverblijfplaats, gezin of verhuur 2. Stenen schuur van 60 m² op twee verdiepingen, recht tegenover het appartement: • 120 m² potentieel om te verbouwen • Charme van de oude wereld: zichtbare steen, solide structuur • Ideaal om een onafhankelijke accommodatie, werkplaats, garage, kantoor of gîte te creëren voor seizoensverhuur? Een gewilde woonomgeving: • Le Brusquet, een dynamisch dorp met winkels, een school en een gezondheidscentrum in ontwikkeling • Overal natuur: wandelen, mountainbiken, sport- en wellnessactiviteiten • In de directe omgeving van Digne-les-Bains: prefectuur van 04, kuuroord, ziekenhuis, culturele en educatieve voorzieningen De voordelen van dit vastgoedcomplex: • Twee eigendommen voor de prijs van één • +140 m² om te exploiteren • Diverse ontwikkelingsmogelijkheden • Rustige, aantrekkelijke en snel ontwikkelende omgeving • Uitstekende winstgevendheid mogelijk voor verhuur of wederverkoop Een zeldzame kans die u niet mag missen in het hart van de Alpes-de-Haute-Provence. Of u nu een investeerder bent of op zoek bent naar een slimme eerste aankoop, dit pand is een echt pareltje met een hoog rendementspotentieel en een uitzonderlijke woonomgeving. Les honoraires d'agence sont à la charge de l'acquéreur, soit 9,50% TTC du prix hors honoraires.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Anne Caroline GOISQUE naar LE BRUSQUET, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome - ([[gebruik het formulier om te reageren]]) (ref 583421)

gegevens woning

Franimo nr: #7062999
referentie: 830037701194
departement: Alpes-de-Haute-Provence
nabij: Le Brusquet
type: huis
kamers: 6
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 162 m2
terrein: - m2
prijs: € 109.500

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Optimhome Digne Les Bains - Goisque

makelaar: Optimhome Digne Les Bains - Goisque
naam: Anne Caroline Goisque
adres: 04000 Digne Les Bains Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Le Brusquet (Alpes-de-Haute-Provence)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 9.027
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 219 en € 767
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 219 en € 547,50
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Le Brusquet, Alpes-de-Haute-Provence referentie: 830037701194

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen