dorpshuis te koop Saint-Jean-du-Castillonnais, Ariège

€ 227.000

  •  te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 11 / 8
  •  te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 22 / 8
  •  te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 33 / 8
  •  te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 44 / 8
  •  te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 55 / 8
  •  te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 66 / 8
  •  te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 77 / 8
  •  te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 88 / 8
 te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 2
 te koop dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais Ariège 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Charmant, gerenoveerd dorpshuis met een vleugje luxe, gelegen in Saint-Jean-du-Castillonnais, in een rustige, groene omgeving.Het beschikt over een prachtige, lichte ruimte met een bosrijke tuin en uitzicht op de bergen. Het beschikt over een uitstekende keuken en een ruime woonkamer van 22 m2 met uitstekende faciliteiten, zoals een kinderkamer of een derde slaapkamer. Gasten zullen genieten van openslaande deuren naar de tuin en het extra voordeel van een wasruimte en toiletten op de begane grond. Er is een commerciële ruimte op het terrein en één ruimte zal beschikbaar zijn voor zakelijk gebruik zodra de nieuwe eigenaren het overnemen. Ideaal voor wie op zoek is naar een kamer op de begane grond met een aparte wasruimte.Boven zijn er twee lichte en ruime slaapkamers, 24 m2 en 19 m2, met uitzicht op de bergen. De tweepersoonsslaapkamer heeft een bijkeuken vóór en naast de toiletten. Zodra de woonkamer open is, isoleert en versterkt een verhoogde richel met verlichtingselementen de ruimte. Deze ruimte van 18 m2 biedt zowel rust als eenvoud. Het buitenterras wordt gecompleteerd door een aangename tuin met een vijver en een terras midden in de natuur. U profiteert ook van voldoende parkeergelegenheid en een geheime tuin. Als extra bonus biedt het huis van 60 m2 met twee verdiepingen de mogelijkheid om een gîte of een professionele ruimte te creëren als u thuis werkt. Ideaal voor een primaire of secundaire woning, deze woning is zowel modern als charmant.Het dorp Orgibet heeft een basisschool en een hogeschool. Een postkantoor, een bakkerij en een restaurant bevinden zich ook in Orgibet. Een uitstekend restaurant en café vindt u in Galey, op 1 km afstand. De meeste buitenlandse handel is geconcentreerd in Castillon-en-Courserans, waar u een gezondheidscentrum, een slagerij en een regulier winkelcentrum vindt.

gegevens woning

Franimo nr: #7096095
referentie: 28_BT2517
departement: Ariège
nabij: Saint-Jean-du-Castillonnais
type: dorpshuis
kamers: 4
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 116 m2
terrein: 695 m2
prijs: € 227.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
248
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
7
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Occitanie Propietes

makelaar: Occitanie Propietes
naam: Anneke de Gier
adres: Place de l'Eglise 09130 Artigat Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Saint-Jean-du-Castillonnais (Ariège)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 17.111
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 454 en € 1.589
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 454 en € 1.135
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
dorpshuis Saint-Jean-du-Castillonnais, Ariège referentie: 28_BT2517

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Lannemezan Hautes-Pyrénées huis foto

huis Lannemezan

Hautes-Pyrénées

op 31 km

€ 191.000

Bagnères-de-Luchon Haute-Garonne appartement foto

appartement Bagnères-de-Luchon

Haute-Garonne

op 20 km

€ 269.000

Boutx Haute-Garonne huis foto

huis Boutx

Haute-Garonne

op 11 km

€ 256.000

Castanet-Tolosan Haute-Garonne huis foto

huis Castanet-Tolosan

Haute-Garonne

op 49 km

€ 220.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen