boerderij te koop Pont-du-Bois, Haute-Saône

€ 180.000

  •  te koop boerderij Pont-du-Bois Haute-Saône 11 / 5
  •  te koop boerderij Pont-du-Bois Haute-Saône 22 / 5
  •  te koop boerderij Pont-du-Bois Haute-Saône 33 / 5
  •  te koop boerderij Pont-du-Bois Haute-Saône 44 / 5
  •  te koop boerderij Pont-du-Bois Haute-Saône 55 / 5
 te koop boerderij Pont-du-Bois Haute-Saône 2
 te koop boerderij Pont-du-Bois Haute-Saône 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Deze authentieke boerderij uit 1761, volledig opgetrokken uit natuursteen, ligt op een royaal terrein van 50 are (5.000 m²), met prachtig uitzicht op bosranden en omliggende weilanden. Het totale gebouwoppervlak bedraagt circa 420 m², waarvan 130 m² recent is gerenoveerd.Het dak is volledig vernieuwd in 2022 en een belangrijk deel van de woning werd in 2024 zorgvuldig gerenoveerd, met respect voor het originele karakter.Indeling – gerenoveerd woongedeelte (ca. 130 m²)• Twee ruime slaapkamers van ca. 30 m² op de verdieping• Toilet op de verdieping• Op maat gemaakte trap, vervaardigd door een lokale meubelmaker• Gezellige woonkamer van ca. 35 m²• Nieuwe keuken van ca. 30 m² met witte keukenkasten en een groot kookeiland• Houtfornuis geplaatst onder de originele schouw• Nieuwe badkamer met douche• Extra ruimte van ca. 20 m² op de begane grond, vrij in te richten (kantoor, slaapkamer, atelier)• Aparte ruimte voorzien voor een toekomstige cvinstallatie (stookruimte)Bijgebouwen en extra ruimtes• Schuren met ca. 300 m² oppervlak, ideaal voor opslag, werkplaats of uitbreiding• Oude stenen broodoven in de schuren, te renoveren• Twee kelders• Groot overstek aan de voorzijde, geschikt voor het stallen van voertuigen en/of houtopslagBuitenruimteHet huis grenst aan een vrij gelegen perceel van 50 are, zonder inkijk en met open zicht op natuur en weilanden — een ideale plek voor rustzoekers, dierenliefhebbers of een zelfvoorzienende levensstijl.Uitgevoerde werkzaamheden sinds 2022• Volledige dakvernieuwing• Nieuwe betonvloeren en metselwerk• Installatie van elektrische verwarming• Voorbereidingen getroffen voor centrale verwarming (bijv. houtvergasser Flamme Verte AAA of warmtepomp)• Vervanging van alle ramen en deuren door dubbel glas• Installatie van een houtfornuis en nieuw schoorsteenkanaal• Zolderisolatie: 400 mm plafondisolatie, 100 mm muurisolatie• Volledig vernieuwde elektrische installatie in het woongedeelte• Nieuwe binnenwanden (placo) en schilderwerk• Handmatig gevoegde natuurstenen binnenmuren, extra isolerend in de winter• Grondige renovatie en onderhoud van het exterieur• Terras aangelegd met witte kiezel• Regenwateropvangtank van 5.000 liter• Septische installatie conform de geldende normen

gegevens woning

Franimo nr: #7237804
referentie: SI1560
departement: Haute-Saône
nabij: Pont-du-Bois
type: boerderij
kamers: 3
slaapkamers: niet opgegeven
woning: - m2
terrein: 4202 m2
prijs: € 180.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
232
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

ServiceImmo

makelaar: ServiceImmo
naam: ServiceImmo
adres: Domaine de Savigny 58330 Saint Saulge Frankrijk
spreekt: Duits, Engels, Frans, Nederlands

geschatte kosten van dit huis in Pont-du-Bois (Haute-Saône)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 13.878
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 360 en € 1.260
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 360 en € 900
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
boerderij Pont-du-Bois, Haute-Saône referentie: SI1560

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Martinvelle Vosges huis foto

huis Martinvelle

Vosges

op 6 km

€ 165.000

Les Thons Vosges dorpshuis foto

dorpshuis Les Thons

Vosges

op 12 km

€ 149.500

Le Clerjus Vosges huis foto

huis Le Clerjus

Vosges

op 8 km

€ 145.000

Lironcourt Vosges huis foto

huis Lironcourt

Vosges

op 11 km

€ 149.500

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen