appartement te koop Narbonne, Aude

€ 260.000

  •  te koop appartement Narbonne Aude 11 / 8
  •  te koop appartement Narbonne Aude 22 / 8
  •  te koop appartement Narbonne Aude 33 / 8
  •  te koop appartement Narbonne Aude 44 / 8
  •  te koop appartement Narbonne Aude 55 / 8
  •  te koop appartement Narbonne Aude 66 / 8
  •  te koop appartement Narbonne Aude 77 / 8
  •  te koop appartement Narbonne Aude 88 / 8
 te koop appartement Narbonne Aude 2
 te koop appartement Narbonne Aude 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

*** Trakteer uzelf op comfort en moderniteit in een ideale omgeving! *** Op zoek naar een modern appartement in Narbonne? Ontdek deze lichte T3 van 65 m², ideaal gelegen, perfect ingericht en klaar voor een jong stel, gepensioneerden of iedereen die op zoek is naar functionele en comfortabele accommodatie. ** Een geoptimaliseerde indeling voor absoluut comfort ** - Lichte en ruime woonkamer, perfect om te ontspannen of te entertainen. - Twee slaapkamers met ingebouwde kasten, die opbergruimte en functionaliteit combineren. - Open en uitgeruste keuken, modern en vriendelijk. - Eigentijdse badkamer, voorzien van nette afwerking. - Onafhankelijk toilet, voor meer comfort. - Wasruimte, een essentiële troef voor een georganiseerd dagelijks leven. High-end services voor een unieke woonomgeving Groot terras: toegankelijk vanuit de woonkamer en slaapkamers, perfect om te genieten van zonnige dagen. Geïntegreerde domotica: bedien eenvoudig verlichting, verwarming en rolluiken. Beveiligde residentie met eigen parkeerplaats. ** Een strategische locatie in Narbonne ** 8 minuten lopen van de bushaltes “Narbonne Parc des Expositions”. 500 m van het Sportpark voor liefhebbers van vrijetijds- en buitenactiviteiten. Scholen en kinderopvang op minder dan 1 km afstand (Léon Blum, Louis Pasteur, Fabre d'Églantine). Onmiddellijke nabijheid van winkels en diensten voor een gemakkelijker dagelijks leven. ** Waarom investeren in dit T3-appartement in Narbonne? ** Gewilde locatie: dichtbij vervoer, scholen en voorzieningen. Comfort en moderniteit: domotica, terras, geoptimaliseerde opslag. Ideaal voor een eerste aankoop, een huurinvestering of een hoofdverblijfplaats. **Een zeldzame kans die u niet mag missen! ** Bent u op zoek naar een modern appartement, goed gelegen en instapklaar in Narbonne? Neem nu contact met mij op om een bezoek te organiseren en dit uitzonderlijke pand te ontdekken. Violaine Engels Vastgoedadviseur CAPIFRANCE (gebruik het formulier om te reageren) violaine. (gebruik het formulier om te reageren) Les honoraires sont à la charge du vendeur.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #6995303
referentie: 340932028592
departement: Aude
nabij: Narbonne
type: appartement
kamers: 3
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 65 m2
terrein: - m2
prijs: € 260.000

energie consumptie

≤ 50A
45
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
1
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Capifrance Engels

makelaar: Capifrance Engels
naam: Violaine Engels
adres: 11700 Pepieux Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Narbonne (Aude)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 19.382
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 520 en € 1.820
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 520 en € 1.300
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
appartement Narbonne, Aude referentie: 340932028592

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Caunes-Minervois Aude huis foto

huis Caunes-Minervois

Aude

op 25 km

€ 240.000

Cabrerolles Hérault huis foto

huis Cabrerolles

Hérault

op 25 km

€ 291.500

Montouliers Hérault vrijstaand foto

vrijstaand Montouliers

Hérault

op 12 km

€ 270.000

Badens Aude huis foto

huis Badens

Aude

op 24 km

€ 320.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen