huis te koop Oloron-Sainte-Marie, Pyrénées-Atlantiques

€ 98.000

  •  te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 11 / 8
  •  te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 22 / 8
  •  te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 33 / 8
  •  te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 44 / 8
  •  te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 55 / 8
  •  te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 66 / 8
  •  te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 77 / 8
  •  te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 88 / 8
 te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 2
 te koop huis Oloron-Sainte-Marie Pyrénées-Atlantiques 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

In de historische wijk Notre-Dame in Oloron-Sainte-Marie (64400), een stadswoning (80 m²) met 3 slaapkamers, oostelijk gericht tuin, balkon en garage van 23 m².

Gevestigd in een van de belangrijkste historische straten van de stad, ooit een essentieel verbindingspunt tussen de oude middeleeuwse handelscentra en de industriële ontwikkeling, past het zich vandaag de dag aan in een karaktervolle omgeving die vol herinneringen zit.

De begane grond bevat een garage van 23 m², bijgebouwen (20 m²) en een serre van 14 m² die direct uitkomt op de tuin. Deze verzameling vormt een echt pluspunt om extra woonruimte te creëren (zomerkeuken, bijkeuken) of een werkplaats.

Het woongedeelte begint op de eerste verdieping, waar de belangrijkste kamers zich bevinden. Aan de linkerzijde vindt u een slaapkamer van 14 m², een apart toilet, aan de rechterzijde een keuken van 9 m² en een woonkamer van 14 m² die kan worden verbonden met de keuken om een mooie leefruimte te creëren, met toegang tot een zuidgericht balkon.

De laatste verdieping biedt een slaapkamer van 14 m² en een tweede kamer van 12 m². Tussen de twee, bevindt zich een momenteel gebruikte zolderruimte die gemakkelijk kan worden omgevormd tot een badkamer met mooie uitbreidingspotentie.

Aan de buitenkant verlengt een langwerpige stads tuin het huis en biedt het een prettig kader met veel uitbreidingsmogelijkheden. Aan de achterkant van het perceel biedt een trap directe toegang tot een tweede straat, een echte troef in het centrum van de stad.

Het geheel vereist volledige renovatie. Het geraamte verkeert in goede staat, het dak is bedekt met dakpannen, de ramen zijn houten enkelglaskozijnen met houten luiken. Het huis is aangesloten op de riolering. Het is niet onderworpen aan een energieprestatiecertificaat (DPE), aangezien er geen werkend verwarmingssysteem is (cv-ketel buiten gebruik). Het pand is al aangesloten op stadsverwarming (meter aanwezig), wat de installatie van een toekomstig verwarmingssysteem vergemakkelijkt.

Zeldzaam onroerend goed in de sector met buitenruimte en garage. Ideaal voor een renovatieproject of eerste aankoop. Om u te helpen zich voor te stellen, kan op verzoek een schatting van de werken worden meegegeven.

U bevindt zich op korte loopafstand van winkels, 30 minuten van Pau, 1 uur van de luchthaven Tarbes-Lourdes, 45 minuten van skigebieden en 1 uur van Spanje.

gegevens woning

Franimo nr: #7309628
referentie: AF27156
departement: Pyrénées-Atlantiques
nabij: Oloron-Sainte-Marie
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: 3
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 98.000

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

ABAFIM

makelaar: ABAFIM
naam: Daniel FOURCADE
adres: Avenue de la Marne 16 65000 Tarbes Frankrijk
spreekt: Duits, Engels, Frans, Nederlands, Spaans

geschatte kosten van dit huis in Oloron-Sainte-Marie (Pyrénées-Atlantiques)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 8.236
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 196 en € 686
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 196 en € 490
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Oloron-Sainte-Marie, Pyrénées-Atlantiques referentie: AF27156

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen