huis te koop Locmaria-Grand-Champ, Morbihan

€ 279.000

  •  te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 11 / 8
  •  te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 22 / 8
  •  te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 33 / 8
  •  te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 44 / 8
  •  te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 55 / 8
  •  te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 66 / 8
  •  te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 77 / 8
  •  te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 88 / 8
 te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 2
 te koop huis Locmaria-Grand-Champ Morbihan 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Bent u op zoek naar een moderne, functionele en direct bewoonbare woning in een rustige omgeving, maar toch dicht bij Vannes en alle voorzieningen? Deze gelijkvloerse woning, gebouwd in 2020, is wellicht precies wat u zoekt. Gelegen in een rustige doodlopende straat in een gewilde en vredige buurt in LocmariaGrandChamp, biedt deze woning van circa 105 m² een hoge levenskwaliteit, ideaal voor een gezin of voor kopers die het gemak van gelijkvloers wonen waarderen. Bij binnenkomst ontdekt u een lichte en uitnodigende open woonruimte van circa 40 m², met een woonkamer en een volledig uitgeruste, moderne keuken. De keuken is sfeervol en biedt toegang tot de buitenruimte dankzij de aantrekkelijke zuidoost/zuidwestelijke ligging. De woning omvat: 4 slaapkamers, waaronder een master suite met een eigen badkamer en wastafel, een kleedkamer, een tweede badkamer met een grote inloopdouche en dubbele wastafel, een apart toilet, een provisiekast, een garage en parkeergelegenheid voor 3 auto's. Een echte bonus: een ombouwbare zolderruimte boven de garage die veel mogelijkheden biedt om aan uw wensen te voldoen (kantoor, logeerkamer, recreatieruimte, berging, etc.). Buiten geniet u van een volledig omheind perceel van circa 456 m², onderhoudsvriendelijk, met tuinen aan de voor en achterkant van het huis. Vloerverwarming Bouwvergunning verleend Recent gebouwde woning met tien jaar garantie Geen verbouwingen nodig Rustige, kindvriendelijke buurt Dichtbij de hoofdwegen naar Vannes en winkels Slechts 5 minuten van het dorp SaintAvé. Een instapklare woning, een zeldzaamheid in deze omgeving, waar u direct kunt intrekken. Neem snel contact met mij op om een bezichtiging te regelen! Les honoraires sont à la charge du vendeur.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Erellig LE CALVEZ naar SAINT AVE, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome ([[gebruik het formulier om te reageren]]) (ref 609112)

gegevens woning

Franimo nr: #7343228
referentie: 830032871255
departement: Morbihan
nabij: Locmaria-Grand-Champ
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 105 m2
terrein: 456 m2
prijs: € 279.000

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Optimhome Saint ave - Le calvez

makelaar: Optimhome Saint ave - Le calvez
naam: Erellig Le calvez
adres: 18 , rue Andromède 56890 Saint ave Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Locmaria-Grand-Champ (Morbihan)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 20.689
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 558 en € 1.953
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 558 en € 1.395
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Locmaria-Grand-Champ, Morbihan referentie: 830032871255

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Loudéac Côtes-d'Armor huis foto

huis Loudéac

Côtes-d'Armor

op 29 km

€ 313.680

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen