huis te koop Tombeboeuf, Lot-et-Garonne

€ 180.000

  •  te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 11 / 8
  •  te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 22 / 8
  •  te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 33 / 8
  •  te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 44 / 8
  •  te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 55 / 8
  •  te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 66 / 8
  •  te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 77 / 8
  •  te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 88 / 8
 te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 2
 te koop huis Tombeboeuf Lot-et-Garonne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Gelijkvloerse woning met zwembad op een groot, omheind en bosrijk perceel. Ontdek deze woning van 144 m², ideaal gelegen in Tombeboeuf, in een rustige en groene omgeving, met winkels en voorzieningen op korte afstand. Dit charmante stadje biedt een golfbaan, een meer, een tennisclub, een kleuterschool en basisschool (middelbare scholen zijn gemakkelijk bereikbaar in naburige plaatsen), winkels, ambachtslieden en toeristische accommodaties. Gelegen op een ruim, omheind en prachtig aangelegd perceel van 3.583 m², zal deze woning in de smaak vallen bij wie op zoek is naar rust. Het licht glooiende terrein geeft karakter aan de tuin en de fruitbomen (vijgen-, kersen- en abrikozenbomen). U kunt genieten van zonnige dagen dankzij het zwembad, dat is voorzien van een overkapping om het zwemseizoen te verlengen. Een terras, een houten tuinschuur, een bijkeuken en een garage maken deze woning compleet. Bij aankomst wordt u verwelkomd door een aangename veranda die naar de hoofdingang leidt. Het interieur omvat een aparte keuken, een eetkamer met open haard, een hoofdslaapkamer met en-suite doucheruimte en toilet, een apart toilet en een mezzanine met twee extra slaapkamers, een badkamer, een woonkamer en een tweede veranda die direct toegang biedt tot de achtertuin, ideaal om optimaal van het buitenleven te genieten. Uitgerust met omkeerbare airconditioning, rolluiken en gedeeltelijk dubbelglas houten ramen, garandeert het huis het hele jaar door een comfortabel woonklimaat. Enkele cosmetische verbeteringen zullen het volledige potentieel van deze woning onthullen. Een ideale woonomgeving die rust, natuur en functionaliteit combineert – ontdek het nu. Laure Labardin + (gebruik het formulier om te reageren) De kosten dienen door de verkoper te worden betaald.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7338837
referentie: 340939565603
departement: Lot-et-Garonne
nabij: Tombeboeuf
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 144 m2
terrein: 3583 m2
prijs: € 180.000

energie consumptie

≤ 70A
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
222
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
8
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Capifrance Labardin

makelaar: Capifrance Labardin
naam: Laure Labardin
adres: 47200 Beaupuy Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Tombeboeuf (Lot-et-Garonne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 13.878
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 360 en € 1.260
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 360 en € 900
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Tombeboeuf, Lot-et-Garonne referentie: 340939565603

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Puy-l'Évêque Lot huis foto

huis Puy-l'Évêque

Lot

op 34 km

€ 169.600

Sainte-Alauzie Lot huis foto

huis Sainte-Alauzie

Lot

op 44 km

€ 168.500

Cahors Lot appartement foto

appartement Cahors

Lot

op 49 km

€ 212.000

Agen Lot-et-Garonne hotel-restaurant foto

hotel-restaurant Agen

Lot-et-Garonne

op 23 km

€ 193.200

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen