huis te koop Agen, Lot-et-Garonne

€ 555.000

  •  te koop huis Agen Lot-et-Garonne 11 / 8
  •  te koop huis Agen Lot-et-Garonne 22 / 8
  •  te koop huis Agen Lot-et-Garonne 33 / 8
  •  te koop huis Agen Lot-et-Garonne 44 / 8
  •  te koop huis Agen Lot-et-Garonne 55 / 8
  •  te koop huis Agen Lot-et-Garonne 66 / 8
  •  te koop huis Agen Lot-et-Garonne 77 / 8
  •  te koop huis Agen Lot-et-Garonne 88 / 8
 te koop huis Agen Lot-et-Garonne 2
 te koop huis Agen Lot-et-Garonne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

U bent op zoek naar een atypische ruimte in het hart van de stad, u heeft een grote woonruimte nodig voor een groot gezin, u wilt zich te voet of met de fiets verplaatsen, dit prachtige herenhuis dat oud en modern combineert, is gemaakt voor U ! Op het gelijkvloers leidt een entree met stenen muren naar de patio en aansluitend ontdekken we de centrale woonkamer van ruim 65m² met een recente keuken, verlicht door een dakraam. De entree geeft ook toegang tot de garage van ongeveer 50m², volledig betegeld, met automatische opening, evenals een toilet. Op de 1e verdieping vindt u opnieuw een woonkamer met kantoorruimte met uitzicht op de binnenplaats, een gang die leidt naar een bibliotheek, een wasruimte, 3 slaapkamers met zeer mooie oude parketvloeren, een badkamer met toilet. Op de tweede verdieping laat de hoofdslaapkamer van ruim 40m² met badkamer u het dakterras ontdekken, zoals een riad in Marokko! Een goed bewaard geheim in het centrum van Agen! En wederom een laatste slaapkamer met badkamer die via een eigen trap de benedenverdieping bereikt. Dit huis met uitzonderlijke charme wacht op u voor een bezoek. Wacht niet langer en neem contact met ons op: SELECTION HABITAT (gebruik het formulier om te reageren)

gegevens woning

Franimo nr: #6685366
referentie: 12023103570
departement: Lot-et-Garonne
nabij: Agen
type: huis
kamers: 9
slaapkamers: 5
woning: 283 m2
terrein: 186 m2
prijs: € 555.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
76
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
10
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Selection Habitat

makelaar: Selection Habitat
naam: niet opgegeven
adres: Rue Theodor Mathieu, Parc d?activités de la Gineste 190 12000 Rodez Frankrijk
spreekt: Engels, Frans

geschatte kosten van dit huis in Agen (Lot-et-Garonne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 39.678
Onroerend goed belasting € 3.200
Gebruikersbelasting € 3.200
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Selection Habitat geeft u meer informatie over huis te koop Agen, Lot-et-Garonne (referentie: 12023103570)

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Montagudet Tarn-et-Garonne gîtes/ chambres d'hôtes foto

gîtes/ chambres d'hôtes Montagudet

Tarn-et-Garonne

op 23 km

€ 662.760

Fleurance Gers huis foto

huis Fleurance

Gers

op 25 km

€ 560.000

Dausse Lot-et-Garonne restaurant foto

restaurant Dausse

Lot-et-Garonne

op 18 km

€ 455.000

Cahors Lot huis foto

huis Cahors

Lot

op 43 km

€ 676.000

delen