huis te koop Chitenay, Loir-et-Cher

€ 215.000

  •  te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 11 / 8
  •  te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 22 / 8
  •  te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 33 / 8
  •  te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 44 / 8
  •  te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 55 / 8
  •  te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 66 / 8
  •  te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 77 / 8
  •  te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 88 / 8
 te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 2
 te koop huis Chitenay Loir-et-Cher 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

CHITENAY – EEN MOOIE KANS OM TE HERONTWIKKELEN OP 10 MINUTEN VAN BLOIS! Droomt u van een woning op één verdieping die u kunt vormgeven naar uw wensen, in een groene omgeving en vlakbij Blois? Deze eigendom verdient uw volledige aandacht! Gelegen in het gewilde dorp Chitenay, slechts 10 minuten ten zuiden van Blois, biedt dit te renoveren huis een groot potentieel om uw toekomstige woonplek te creëren. Momenteel bestaat het huis uit 3 slaapkamers + 1 zelfstandige woning + volledige kelder en bijgebouwen.Laat uw verbeelding de vrije loop en transformeer deze woning tot een huis dat bij u past: hoofdverblijf, gezinswoning, renovatieproject of investering... de mogelijkheden zijn talrijk! Het echte pluspunt? Een prachtig omheind en bebost perceel van 2.240 m², dat ruimte, privacy en rust biedt. Een ideale plek om te genieten van mooie dagen, een tuin aan te leggen, een speelruimte voor kinderen te creëren of zelfs een zwembad te realiseren.Nog een pluspunt? Een zolder van ongeveer 90 m² die ingericht kan worden, wat een geweldige mogelijkheid biedt om de woonoppervlakte aanzienlijk te vergroten volgens uw plannen: extra slaapkamers, master suite, kantoor, speelkamer, recreatieruimte... laat uw creativiteit de vrije loop! U zult ook de gunstige ligging waarderen, in het hart van Loir-et-Cher, dicht bij Blois en de beroemde Loirekastelen, in een aangename en ongerepte omgeving. DE PLUSPUNTEN VAN DEZE EIGENDOMChitenay – slechts 10 min van BloisOmheind en bebost perceel van 2.240 m²Te renoveren woning met groot potentieelKelder + zolder + bijgebouwenEen project aan te passen aan uw wensenRustige en groene omgevingDicht bij de Loirekastelen Een huis om in te richten naar uw wensen, een prachtig perceel om te waarderen en vooral... een mooi verhaal om te schrijven! Snel te ontdekken voor renovatieliefhebbers en natuurliefhebbers die op zoek zijn naar een project met tal van mogelijkheden.

gegevens woning

Franimo nr: #7402219
referentie: 87305518
departement: Loir-et-Cher
nabij: Chitenay
type: huis
kamers: 6
slaapkamers: niet opgegeven
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 215.000

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Bel'Maison

makelaar: Bel'Maison
naam: Louis Helsen
adres: Rue des ormaux 12 31150 Fenouillet Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Chitenay (Loir-et-Cher)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 16.286
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 430 en € 1.505
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 430 en € 1.075
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Chitenay, Loir-et-Cher referentie: 87305518

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Vineuil Loir-et-Cher huis foto

huis Vineuil

Loir-et-Cher

op 6 km

€ 233.000

La Chaussée-Saint-Victor Loir-et-Cher huis foto

huis La Chaussée-Saint-Victor

Loir-et-Cher

op 8 km

€ 155.820

Issoudun Indre gebouw foto

gebouw Issoudun

Indre

op 48 km

€ 162.000

Villebarou Loir-et-Cher huis foto

huis Villebarou

Loir-et-Cher

op 8 km

€ 222.800

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen