huis te koop Lamalou-les-Bains, Hérault

€ 255.000

  •  te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 11 / 8
  •  te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 22 / 8
  •  te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 33 / 8
  •  te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 44 / 8
  •  te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 55 / 8
  •  te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 66 / 8
  •  te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 77 / 8
  •  te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 88 / 8
 te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 2
 te koop huis Lamalou-les-Bains Hérault 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Mooi gehucht op 10 minuten van Lamalou-les-Bains (beroemde kuurstad met alle voorzieningen en golfbaan), met directe toegang tot de vallei van de Orb (raften, canyoning, kajakken, klimmen, fietsen, wandelen...) maar ook op 50 minuten van het strand en 40 minuten van Béziers. Charmante vrijstaande zonnige, zuidgerichte villa, met 110 m² woonoppervlak inclusief 3 slaapkamers en 2 badkamers, op een privé aangelegd perceel van 805 m² met zwembad en een aparte garage (die kan worden omgebouwd tot gastenverblijf). Het pand wordt verkocht volledig uitgerust en gemeubileerd, klaar om in te trekken. Geniet van het prachtige uitzicht! Begane grond = Ingang met hal + volledig uitgeruste keuken van 12,60 m² (boven- en onderkasten, kookplaat, oven, nieuwe koelkast) + eetkamer van 16 m² met schuivende aluminium deuren naar het zwembadgedeelte + woonkamer van 17 m² met open haard + extra slaapkamer van 8 m² + slaapkamer van 10 m² met prachtig uitzicht en badkamer (wastafel, toilet) + master slaapkamer van 16 m² met eigen badkamer (bad, wastafel, douche, toilet). Buiten = Zwembad van 7,5x3 m met mooie stenen tegels + aparte garage van 16 m² + barbecue + groenblijvende hagen voor privacy + olijf-, amandel-, kersen- en vijgenbomen + lavendel, rozemarijn, jasmijn + veel charme + ideaal voor binnen/buiten leven + geschat jaarlijks energieverbruik bij standaardgebruik: tussen 1904 EUR en 2576 EUR per jaar. Gemiddelde energieprijzen geïndexeerd op 2021, 2022 en 2023 (inclusief abonnementen) + jaarlijkse onroerendezaakbelasting van 750 EUR. Prijs = 255.000 EUR De prijzen zijn inclusief makelaarskosten (betaald door de verkopers). De notariskosten komen hier nog bovenop, tegen het geldende officiële tarief. Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques: (gebruik het formulier om te reageren) Pand-ID: 90200 Oppervlakte pand: 110 m² Perceeloppervlakte: 805 m² Slaapkamers: 3 Badkamers: 2 Referentie: TL255000E Overige kenmerken Direct bewoonbaar Nieuwste panden Buitenruimte Privéparkeren/Garage Verhuurpotentieel Zwembad Terras Met grond/tuin

gegevens woning

Franimo nr: #7393224
referentie: TL255000E
departement: Hérault
nabij: Lamalou-les-Bains
type: huis
kamers: niet opgegeven
slaapkamers: niet opgegeven
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 255.000

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Bel'Maison

makelaar: Bel'Maison
naam: Louis Helsen
adres: Rue des ormaux 12 31150 Fenouillet Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Lamalou-les-Bains (Hérault)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 19.038
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 510 en € 1.785
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 510 en € 1.275
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Lamalou-les-Bains, Hérault referentie: TL255000E

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Montpellier 34070 Hérault appartement foto

appartement Montpellier 34070

Hérault

op 41 km

€ 229.000

Sète Hérault appartement foto

appartement Sète

Hérault

op 34 km

€ 183.000

Autignac Hérault huis foto

huis Autignac

Hérault

op 9 km

€ 198.000

Pérols Hérault huis foto

huis Pérols

Hérault

op 44 km

€ 229.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen