huis te koop Toulouse 31300, Haute-Garonne

€ 84.888

  •  te koop huis Toulouse 31300 Haute-Garonne 11 / 1

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Een investeringskans in het hart van een boombeplant en dynamisch park, in het hart van de Métropole van Toulouse - Ligging, situatie, omgeving Ideaal gelegen in een groen park van 3 hectare , profiteert deze residentie van een strategische ligging 6 tot 7 km van de luchthaven Toulouse-Blagnac en 10 km van het stadscentrum , wat de bereikbaarheid voor zakelijke en recreatieve reizigers verzekert Vlakbij de bedrijfsterreinen van Airbus en de technopool van Toulouse, bediend door bus en tram Rustige en beboomde omgeving, ideaal om te ontspannen aan het eind van de dag of in het weekend Samengevat: een ligging die rust , bereikbaarheid en economische aantrekkingskracht combineert. - Een beheerde, moderne en goed uitgeruste residentie Exploitatie door Zenitude / Clarion Aparthotel , nationale referentie voor 4*-residenties Appartementen van het type studio, T1 of T2, met oppervlakten van 23 tot 40 m², modern en geklimatiseerd, volledig gemeubileerd en uitgerust Vrijetijdsvoorzieningen ter plaatse: buitenzwembad in het seizoen , fitnessruimte, petanquebaan, bar-restaurant en seminarieruimtes MVO-engagement: labels Clef Verte en Tourisme & Handicap , die een duurzame en verantwoorde positionering aantonen - Een betrouwbare en rendabele investering Positionering LMNP / toeristische residentie, zakelijk of recreatief , met een rustig operationeel model 100% gedelegeerd verhuurbeheer via een handelshuurcontract dat sinds het begin door Zenitude is overgenomen Geoptimaliseerde LMNP-fiscaliteit Gemengde doelgroep: zakelijke klanten (Airbus, luchthaven, seminaries) en recreatief toerisme in het weekend of als citytrip in Toulouse Conclusie : de residentie Le Parc de l’Escale combineert een rustige en groene ligging , een professionele exploitatie van hoog niveau en een aantrekkelijk verhuurmodel. Het is een actief met kwalitatieve voorzieningen voor een rendabele investering zonder operationele verplichtingen. Let op : bij elke verlenging van het handelshuurcontract kan een bijdrage van de eigenaars worden gevraagd voor de opwaardering van het meubilair, de comfortuitrusting en de inrichting , om de kwaliteitsnormen van de beheerder te handhaven. Appartement 2 kamers - 4 personen Zenitude - Einde huurcontract december 2026 Commissie: SAPHIR Onroerendezaakbelasting 2026: 514 € EPC: C / GHG: A

gegevens woning

Franimo nr: #7409542
referentie: 4dd19f263b96
departement: Haute-Garonne
nabij: Toulouse 31300
type: huis
kamers: niet opgegeven
slaapkamers: niet opgegeven
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 84.888

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Bel'Maison

makelaar: Bel'Maison
naam: Louis Helsen
adres: Rue des ormaux 12 31150 Fenouillet Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Toulouse 31300 (Haute-Garonne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 7.334
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 170 en € 594
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 169,78 en € 424,44
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Toulouse 31300, Haute-Garonne referentie: 4dd19f263b96

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Flaugnac Lot huis foto

huis Flaugnac

Lot

op 47 km

€ 95.000

Castelnaudary Aude villa foto

villa Castelnaudary

Aude

op 32 km

€ 69.500

Flaugnac Lot huis foto

huis Flaugnac

Lot

op 47 km

€ 99.000

Lauzerte Tarn-et-Garonne villa foto

villa Lauzerte

Tarn-et-Garonne

op 47 km

€ 90.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen