huis te koop Plaisance, Gers

€ 188.000

  •  te koop huis Plaisance Gers 11 / 8
  •  te koop huis Plaisance Gers 22 / 8
  •  te koop huis Plaisance Gers 33 / 8
  •  te koop huis Plaisance Gers 44 / 8
  •  te koop huis Plaisance Gers 55 / 8
  •  te koop huis Plaisance Gers 66 / 8
  •  te koop huis Plaisance Gers 77 / 8
  •  te koop huis Plaisance Gers 88 / 8
 te koop huis Plaisance Gers 2
 te koop huis Plaisance Gers 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

PLAISANCE: PRACHTIG, CHARMANT HUIS, gerenoveerd door een vakman, 130m² + APPARTEMENT (kantoorruimte) 42m², met omheinde tuin, garage, werkplaats. Een rustige woonomgeving met behoud van privacy, terwijl alle voorzieningen op loopafstand liggen! HUIS: De solide structuur bestaat uit een lichte woonkamer van circa 30m² met open haard en toegang tot de tuin, een keuken van 17m², drie slaapkamers (waarvan twee op de begane grond), een badkamer, een doucheruimte, een kleedkamer en voldoende opbergruimte. Het APPARTEMENT/kantoor van 44m² is een duplexwoning. Het hoeft alleen nog maar te worden voorzien van een keuken om het volledig zelfstandig te maken. Ideaal voor verhuur, als gastenverblijf, vakantiehuisje of voor het opzetten van een aanvullende onderneming. De tuin is bijzonder aangenaam en nodigt uit tot ontspanning. Het kabbelen van de nabijgelegen beek completeert deze charmante en vredige omgeving in het hart van Plaisance du Gers. Het pand omvat ook diverse bijgebouwen: een tuinschuur van 9 m², een aanbouw (werkplaats) van 23 m² en een garage van 21 m². Deze woning, gebouwd rond 1900 en gerenoveerd in de jaren 80 met hoogwaardige materialen, verkeert momenteel in zeer goede staat. De verwarming wordt verzorgd door een elektrische accumulatiekachel en een houtkachel, wat zorgt voor comfort en een gezellige sfeer. Uitstekende prijskwaliteitverhouding, geen verbouwingen nodig, een combinatie van charme, potentie en levenskwaliteit. Sport en culturele verenigingen, scholen, een bioscoop, alle winkels, 5 huisartsen, een dierenarts, een osteopaat, een fysiotherapeut, etc. bevinden zich in de directe omgeving. De luchthavens van Tarbes en Pau (TGV) liggen op 45 minuten afstand. Voor informatie en bezichtigingen kunt u contact opnemen met Valérie Trinel op + ([[gebruik het formulier om te reageren]]) of Laurent Descoubet op + ([[gebruik het formulier om te reageren]]) . De kosten zijn voor rekening van de verkoper. Woning met een te hoog energieverbruik: klasse F.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7416651
referentie: 340932078102
departement: Gers
nabij: Plaisance
type: huis
kamers: 6
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 161 m2
terrein: 646 m2
prijs: € 188.000

energie consumptie

≤ 70A
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
360
420G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
13
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Capifrance Descoubet

makelaar: Capifrance Descoubet
naam: Laurent Descoubet
adres: 32400 Riscle Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Plaisance (Gers)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 14.428
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 376 en € 1.316
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 376 en € 940
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Plaisance, Gers referentie: 340932078102

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Lée Pyrénées-Atlantiques terrein foto

terrein Lée

Pyrénées-Atlantiques

op 28 km

€ 242.000

Nérac Lot-et-Garonne bedrijfsruimte/ kantoor foto

bedrijfsruimte/ kantoor Nérac

Lot-et-Garonne

op 40 km

€ 175.500

Lée Pyrénées-Atlantiques terrein foto

terrein Lée

Pyrénées-Atlantiques

op 28 km

€ 139.500

Labastide-Cézéracq Pyrénées-Atlantiques terrein foto

terrein Labastide-Cézéracq

Pyrénées-Atlantiques

op 33 km

€ 139.500

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen