huis te koop Mirande, Gers

€ 1.270.000

  •  te koop huis Mirande Gers 11 / 8
  •  te koop huis Mirande Gers 22 / 8
  •  te koop huis Mirande Gers 33 / 8
  •  te koop huis Mirande Gers 44 / 8
  •  te koop huis Mirande Gers 55 / 8
  •  te koop huis Mirande Gers 66 / 8
  •  te koop huis Mirande Gers 77 / 8
  •  te koop huis Mirande Gers 88 / 8
 te koop huis Mirande Gers 2
 te koop huis Mirande Gers 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Op 30 minuten van Marciac, in het hart van het Gers-landschap, ontdek deze schitterende eigendom met karakter (448 m²) uit 1781, gevestigd in een omheind park van 15.000 m² met honderdjarige bomen.

Vanaf de ingang wordt u verwelkomd door een ruime ontvangsthal van 53 m², versterkt door een hoge plafond en een prachtige trap die steen en hout combineert. Het is het centrale stuk van het huis en verdeelt harmonieus de woonruimtes.

Links biedt de bibliotheek een warme sfeer dankzij zijn houten panelen, de werkende open haard en de dubbele oriëntatie.

Rechts is de ontvangstruimte, ook uitgerust met een open haard, die gemakkelijk communiceert met de keuken.

Een gelijkvloerse kamer met privébadkamer maakt het mogelijk familie of gasten volledig onafhankelijk te verwelkomen.

Een wasruimte, garderobe en garage maken dit niveau compleet.

De trap leidt naar een grote, door licht badende ontmoetingsruimte die de slaapkamerfaciliteiten bedient. De hoofdsuite beschikt over een mooie omvang, een marmeren open haard, oude parketvloer en een aangrenzende badkamer. Vier andere kamers bieden ruimte voor een groot gezin.

Twee extra badkamers en een lichte kantoorruimte, die nu wordt gebruikt als atelier, maken de verdieping compleet.

De bijgebouwen bieden een echte ontwikkelingspotentieel. Een eerste deel huisvest een onafhankelijke gîte die ook geschikt kan zijn als bewakerwoning. Het beschikt over een woonruimte, een overdekt terras en een garage-atelier. De verdieping, die al gedeeltelijk gerenoveerd is, kan worden omgevormd tot appartement met woonkamer, keuken, twee slaapkamers en twee badkamers.

Buiten geniet u van een volledig omheind landschapspark, een zwembad, een ontspanningsbad en verschillende schaduwrijke ruimtes die geschikt zijn voor zomerse maaltijden. Een aangrenend terrein kan paarden of elk ander recreatief project huisvesten.

Dit eigendom combineert elegant authenticiteit, royale volumes en veel mogelijkheden voor exploitatie. Familiewoning, ontvangsthuis, gîte-activiteit of paardenproject: ieder kan zijn wensen realiseren.

gegevens woning

Franimo nr: #7388834
referentie: AF27313
departement: Gers
nabij: Mirande
type: huis
kamers: 9
slaapkamers: 6
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 1.270.000

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
XXX
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

ABAFIM

makelaar: ABAFIM
naam: Daniel FOURCADE
adres: Avenue de la Marne 16 65000 Tarbes Frankrijk
spreekt: Duits, Engels, Frans, Nederlands, Spaans

geschatte kosten van dit huis in Mirande (Gers)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 88.870
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 2.540 en € 8.890
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 2.540 en € 6.350
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Mirande, Gers referentie: AF27313

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Lachapelle Tarn-et-Garonne kasteel foto

kasteel Lachapelle

Tarn-et-Garonne

op 39 km

€ 1.190.000

Saint-Clar Gers villa foto

villa Saint-Clar

Gers

op 32 km

€ 1.358.500

Billière Haute-Garonne huis foto

huis Billière

Haute-Garonne

op 49 km

€ 998.500

Mauvezin Gers villa foto

villa Mauvezin

Gers

op 27 km

€ 1.090.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen