huis te koop Valojoulx, Dordogne

€ 449.000

  •  te koop huis Valojoulx Dordogne 11 / 8
  •  te koop huis Valojoulx Dordogne 22 / 8
  •  te koop huis Valojoulx Dordogne 33 / 8
  •  te koop huis Valojoulx Dordogne 44 / 8
  •  te koop huis Valojoulx Dordogne 55 / 8
  •  te koop huis Valojoulx Dordogne 66 / 8
  •  te koop huis Valojoulx Dordogne 77 / 8
  •  te koop huis Valojoulx Dordogne 88 / 8
 te koop huis Valojoulx Dordogne 2
 te koop huis Valojoulx Dordogne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Op slechts 10 minuten van Montignac-Lascaux, in het hart van een onaangetaste natuurlijke omgeving en omringd door bos, biedt dit bijzondere eigendom een zeldzame leefomgeving waar rust, privacy en comfort perfect samenkomen. Gelegen op een prachtig perceel van meer dan 7.000 m², bestaat dit eigendom uit een hoofdwoning van ongeveer 224 m² woonoppervlak en een tweede zelfstandige woning van ongeveer 53 m², ideaal om familie en vrienden te ontvangen of om een verhuuractiviteit te ontwikkelen. Vanaf de ingang wordt u betoverd door de royale volumes en de uitzonderlijke lichtinval in de hoofdwoonkamer van ongeveer 83 m². Als het ware het hart van het huis, profiteert deze warme ruimte van brede openslaande deuren naar buiten en biedt het een bijzonder aangename leefomgeving. De slaapruimte omvat drie master suites, elk met een eigen badkamer, wat comfort en privacy voor alle bewoners garandeert. Op de eerste verdieping biedt een ruime verwarmde kamer van ongeveer 49 m² vele inrichtingsmogelijkheden: kunstenaarsatelier, kantoor, recreatieruimte, fitnessruimte of aanvullende ontvangstruimte. Het eigendom beschikt tevens over een garage en een wasruimte. De tweede zelfstandige woning van ongeveer 53 m² bestaat uit een woonkamer, een slaapkamer, een badkamer en een toilet. Een echte meerwaarde om familie en vrienden te ontvangen of een toeristische verhuuractiviteit te overwegen in een van de meest gewilde gebieden van de Périgord Noir. Wat het comfort betreft, is het huis voorzien van vloerverwarming aangevuld met airconditioning in een deel van de woning, wat het hele jaar door optimaal welzijn verzekert. Dit eigendom zal natuurliefhebbers, ruimtezoekers en rustzoekers aanspreken die op zoek zijn naar een karakteristiek huis in een uitzonderlijke omgeving, terwijl het toch dicht bij winkels, diensten en iconische sites van de Périgord Noir ligt. Een zeldzaam pand op de markt, met opmerkelijk potentieel voor een hoofdverblijf, tweede woning of een hoogwaardig toeristisch project.

gegevens woning

Franimo nr: #7405453
referentie: 87303726
departement: Dordogne
nabij: Valojoulx
type: huis
kamers: 9
slaapkamers: niet opgegeven
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 449.000

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Bel'Maison

makelaar: Bel'Maison
naam: Louis Helsen
adres: Rue des ormaux 12 31150 Fenouillet Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Valojoulx (Dordogne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 32.385
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 898 en € 3.143
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 898 en € 2.245
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Valojoulx, Dordogne referentie: 87303726

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Thégra Lot huis foto

huis Thégra

Lot

op 36 km

€ 435.000

Salviac Lot huis foto

huis Salviac

Lot

op 30 km

€ 450.000

Padirac Lot huis foto

huis Padirac

Lot

op 35 km

€ 466.000

Coussac-Bonneval Haute-Vienne huis met gîte foto

huis met gîte Coussac-Bonneval

Haute-Vienne

op 28 km

€ 350.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen