huis te koop Les Vans, Ardeche

€ 530.000

  •  te koop huis Les Vans Ardèche 11 / 6
  •  te koop huis Les Vans Ardèche 22 / 6
  •  te koop huis Les Vans Ardèche 33 / 6
  •  te koop huis Les Vans Ardèche 44 / 6
  •  te koop huis Les Vans Ardèche 55 / 6
  •  te koop huis Les Vans Ardèche 66 / 6
 te koop huis Les Vans Ardèche 2
 te koop huis Les Vans Ardèche 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

EXCLUSIVITEIT Ik bied u deze mooie, recente villa uit 2018 aan, met 125 m² woonoppervlak op een perceel van 2.905 m², waarvan 1.945 m² bouwgrond.De woning is als volgt ingedeeld:• Begane grond: o Ruime, zeer lichte leefruimte met open keuken (74 m²) o Apart toilet o Garage van 19 m² • Op de eerste verdieping: o Overloop die toegang geeft tot de kamers o Master suite van 19 m² met dressing, badkamer en balkon met prachtig uitzicht op de heuvels en de zonsopgang o Twee slaapkamers van 11,5 m², waarvan één met balkon en uitzicht o Apart toilet o Badkamer met ligbad Buiten: • Diverse terrassen, waarvan twee overdekt • Zwembad van 9 x 4 m met poolhouse met douche en toilet • Uitzonderlijke omgeving: natuur, olijfbomen, heuvels, absolute rust • Toegang via een boerenpad met een klein riviertje beneden Comfort & voorzieningen: • Verwarming/airconditioning systeem in het hele huis • Aansluiting op de riolering • Bouw op kruipruimte Huurinkomsten: Momenteel seizoensverhuur (juni tot september), het huis genereert ongeveer €20.000 netto per jaar.Ideale locatie: Slechts 800 m van het centrum van Les Vans, een dynamisch dorp met alle voorzieningen, bereikbaar te voet via een charmant pad.Vraagprijs: €530.000Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging, neem gerust contact met mij op.We spreken Nederlands – English spoken

gegevens woning

Franimo nr: #7377575
referentie: 86922930
departement: Ardeche
nabij: Les Vans
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: - m2
terrein: - m2
prijs: € 530.000

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Bel'Maison

makelaar: Bel'Maison
naam: Louis Helsen
adres: Rue des ormaux 12 31150 Fenouillet Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Les Vans (Ardeche)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 37.958
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 1.060 en € 3.710
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 1.060 en € 2.650
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Les Vans, Ardeche referentie: 86922930

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Sorgues Vaucluse huis foto

huis Sorgues

Vaucluse

op 46 km

€ 399.880

Saint-Bauzille-de-Putois Hérault huis foto

huis Saint-Bauzille-de-Putois

Hérault

op 40 km

€ 378.000

Grignan Drôme huis foto

huis Grignan

Drôme

op 38 km

€ 399.000

Les Vans Ardeche huis foto

huis Les Vans

Ardeche

op 0 km

€ 449.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen