huis te koop Culoz, Ain

€ 128.000

  •  te koop huis Culoz Ain 11 / 8
  •  te koop huis Culoz Ain 22 / 8
  •  te koop huis Culoz Ain 33 / 8
  •  te koop huis Culoz Ain 44 / 8
  •  te koop huis Culoz Ain 55 / 8
  •  te koop huis Culoz Ain 66 / 8
  •  te koop huis Culoz Ain 77 / 8
  •  te koop huis Culoz Ain 88 / 8
 te koop huis Culoz Ain 2
 te koop huis Culoz Ain 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Uw 100% aanpasbare woning – interieur volledig naar eigen wens in te richten! Zoekt u meer dan alleen een huis? Een levensproject dat u kunt vormgeven volgens uw wensen, behoeften en stijl? Dan is dit uw kans. Deze halfvrijstaande woning, gelegen in het gehucht Châtel, wordt casco verkocht: een blanco canvas dat uw creativiteit de vrije loop laat. Hier moet u de volledige inrichting zelf verzorgen, waardoor u totale vrijheid heeft, zonder compromissen of beperkingen van bestaande structuren. Belangrijkste kenmerken: - Circa 80 m² woonruimte, volledig naar eigen wens in te richten - Perceel van 205 m² - 2 eigen parkeerplaatsen Een project op maat, dat uw persoonlijkheid weerspiegelt. Begane grond: Een blanco canvas waarmee u een volledig gepersonaliseerde woonruimte kunt creëren: open keuken, grote, lichte woonkamer, directe toegang tot een toekomstig terras… U bepaalt zelf hoe u elke ruimte inricht, afhankelijk van uw levensstijl. Mogelijkheid tot het creëren van een apart toilet. Bovenverdieping: Dezelfde vrijheid wacht u boven: creëer tot 3 slaapkamers, een doucheruimte, een apart toilet en zelfs een balkon om van de buitenlucht te genieten. Indeling, oppervlakte, sfeer… alles is aan u. Er hoeft geen bestaand interieur te worden aangepast of gesloopt: u begint met een blanco canvas voor een perfect geoptimaliseerd project. Reeds voltooide kenmerken: - Weerbestendige en waterdichte constructie - Thermisch efficiënte bakstenen muren - Buitenisolatie voor optimaal comfort - Draai-kiepramen van PVC met houtlook - Versterkte voordeur - Iglu' kruipruimte (bescherming tegen vocht) Buiten moeten de gevel, het dak (dakpannen) en onder andere de tuin nog worden afgewerkt. Of u nu een starter bent, een investeerder of gewoon iemand die van persoonlijke projecten houdt, deze woning is een ideale basis voor het ontwerpen van een unieke woning die uw stijl weerspiegelt, zonder de beperkingen van een traditionele renovatie. Wacht niet langer om uw project te realiseren: neem contact met mij op voor een bezichtiging! Kavel #3B De kosten dienen door de verkoper te worden betaald.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7115370
referentie: 340937424341
departement: Ain
nabij: Culoz
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 79 m2
terrein: 205 m2
prijs: € 128.000

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

Capifrance Primat

makelaar: Capifrance Primat
naam: Florent Primat
adres: 74270 Marlioz Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Culoz (Ain)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 10.300
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 256 en € 896
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 256 en € 640
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Culoz, Ain referentie: 340937424341

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Grenoble 38100 Isère appartement foto

appartement Grenoble 38100

Isère

op 47 km

€ 109.000

Pugieu Ain huis foto

huis Pugieu

Ain

op 7 km

€ 139.100

Grenoble Isère appartement foto

appartement Grenoble

Isère

op 47 km

€ 160.000

Grenoble Isère appartement foto

appartement Grenoble

Isère

op 47 km

€ 99.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen