dorpshuis te koop Wassigny, Aisne

€ 89.000

  •  te koop dorpshuis Wassigny Aisne 11 / 8
  •  te koop dorpshuis Wassigny Aisne 22 / 8
  •  te koop dorpshuis Wassigny Aisne 33 / 8
  •  te koop dorpshuis Wassigny Aisne 44 / 8
  •  te koop dorpshuis Wassigny Aisne 55 / 8
  •  te koop dorpshuis Wassigny Aisne 66 / 8
  •  te koop dorpshuis Wassigny Aisne 77 / 8
  •  te koop dorpshuis Wassigny Aisne 88 / 8
 te koop dorpshuis Wassigny Aisne 2
 te koop dorpshuis Wassigny Aisne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Prachtig karaktervol huis om te renoveren? Levendig en rustig dorp? Ideaal voor een gezin! Gelegen in een rustig en vriendelijk dorp (met een middelbare school, dokter, tandarts, verpleegkundige, minimarkt, apotheek en actieve buurtverenigingen), biedt dit karaktervolle huis enorm veel potentie om er uw droomhuis van te maken. Met een goed onderhouden dak en muren in perfecte staat, vormt het een solide basis voor uw toekomstige plannen. Een werkelijk uitzonderlijk huis, mis het niet! Neem de tijd om uw bezoek te plannen: u zult aangenaam verrast zijn door de kwaliteiten ervan. Ruim en authentiek interieur 4 slaapkamers met prachtige massief houten parketvloeren. Omheinde tuin, perfect voor kinderen of recreatieve activiteiten. Isolatie, elektriciteit en verwarming worden volledig vernieuwd: een gecontroleerd renovatiebudget voor een moderne en persoonlijke renovatie. Een fantastische koop voor een lucratieve investering? Maak er een prachtig familiehuis van. Het gezin wacht op u! Neem contact met mij op om een bezichtiging te regelen. Referentie: 7563 Prijs: 89.000 euro (kosten voor rekening van de verkoper) ENERGIEKLASSE: F 253 kWh/m2/jaar. KLIMAATKLASSE: F 71 kgCO2/m2/jaar Geschatte jaarlijkse energiekosten bij standaardgebruik: tussen 5080 en 6930 euro per jaar. Referentiedatum voor de energieprijzen die gebruikt zijn bij het opstellen van deze schatting: 2023 Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: (gebruik het formulier om te reageren) Patricia Maes EI Lokale vertegenwoordiger: patricia. (gebruik het formulier om te reageren) ) Tel. (gebruik het formulier om te reageren) Côté France Frans-Belgisch-Internationaal netwerk van agentschappen en adviseurs. Deze vastgoedadvertentie is geschreven onder de redactionele verantwoordelijkheid van Patricia MAES, onafhankelijk vastgoedmakelaar voor SARL Côté France (zonder cliëntgelden te beheren), geregistreerd bij de RSAC van Saint-Quentin onder nummer (gebruik het formulier om te reageren) , houder van een vergunning voor acquisitie in de vastgoedsector namens SARL Côté France. Kopen, verkopen, huren, te koop, investering, verhuur, kopen, cotefranceimmo.fr

gegevens woning

Franimo nr: #7278361
referentie: MPVMA1270008622
departement: Aisne
nabij: Wassigny
type: dorpshuis
kamers: niet opgegeven
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 163 m2
terrein: - m2
prijs: € 89.000

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
253
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
71
> 80G
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

aanbieder

naam: Maël Chapelle
adres: 60 08170 Fumay Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Wassigny (Aisne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 7.617
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 178 en € 623
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 178 en € 445
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
dorpshuis Wassigny, Aisne referentie: MPVMA1270008622

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Englancourt Aisne huis foto

huis Englancourt

Aisne

op 11 km

€ 105.300

Fumay Ardennes dorpshuis foto

dorpshuis Fumay

Ardennes

op 49 km

€ 70.000

Rethel Ardennes terrein foto

terrein Rethel

Ardennes

op 49 km

€ 80.600

Rethel Ardennes appartement foto

appartement Rethel

Ardennes

op 49 km

€ 69.900

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen