chalet te koop plaats Marseille

Chalets kopen in Marseille. Plaats Marseille is gelegen in regio Provence-Alpes-Côte d'Azur, in oude regio Provence-Alpes-Côte d'Azur, in departement Bouches-du-Rhône. Franimo heeft momenteel 983 chalets te koop staan in Marseille of in de buurt. Deze staan verspreid over een totaal van 71 pagina's.

geen objecten gevonden
suggesties: 983 gevonden

pagina 13 van 71

villa Marseille

(Bouches-du-Rhône)

Marseille Bouches-du-Rhône villa foto 7327922
1 140 000 €
4 -

Villa met in totaal 4 kamers. Villa te koop bij ons bekend onder referentienummer HH-16148191. Dit onroerend goed in...

villa Bouc-Bel-Air

(Bouches-du-Rhône)

Bouc-Bel-Air Bouches-du-Rhône villa foto 7327903
1 200 000 €
5 -

Villa te koop in de regio Provence-Alpes-Côte d'Azur. Villa met mooi terrein en tuin van 2000 m2. Koop in...

appartement Aix-en-Provence

(Bouches-du-Rhône)

Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône appartement foto 7327805
1 650 000 €
4 -

Appartement met 3 slaapkamers. Appartement te koop bij ons bekend onder referentienummer HH-16076474. In de verkoop appartement in postcode...

villa Fontvieille

(Bouches-du-Rhône)

Fontvieille Bouches-du-Rhône villa foto 7327781
975 000 €
8 -

Villa met 6 slaapkamers. Te koop villa in Fontvieille in de mooie regio Bouches-du-Rhône. Koop in Fontvieille in france...

villa Marseille

(Bouches-du-Rhône)

Marseille Bouches-du-Rhône villa foto 7327617
2 390 000 €
- -

Dit onroerend goed in france wordt bemiddeld door Home Hunts. Villa in de verkoop met een oppervlakte van 160...

villa Ceyreste

(Bouches-du-Rhône)

Ceyreste Bouches-du-Rhône villa foto 7327397
3 144 000 €
9 -

Villa met in totaal 9 kamers. Te koop villa in Ceyreste in de mooie regio Bouches-du-Rhône. Villa te koop...

villa Marseille

(Bouches-du-Rhône)

Marseille Bouches-du-Rhône villa foto 7327393
3 150 000 €
8 -

Villa te koop bij ons bekend onder referentienummer HH-15100210. Villa met in totaal 8 kamers. Villa in de verkoop...

villa Fontvieille

(Bouches-du-Rhône)

Fontvieille Bouches-du-Rhône villa foto 7327388
995 000 €
6 -

Villa in de verkoop met een oppervlakte van 285 m2. Villa te koop in de regio Provence-Alpes-Côte d'Azur. Villa...

huis Marseille

(Bouches-du-Rhône)

Marseille Bouches-du-Rhône huis foto 7326623
335 000 €
6 -

Te koop huis in de regio Bouches-du-Rhône. Huis te koop in de regio Provence-Alpes-Côte d'Azur. In de verkoop...

appartement La Ciotat

(Bouches-du-Rhône)

La Ciotat Bouches-du-Rhône appartement foto 7326470
149 000 €
2 -

Appartement te koop bij ons bekend onder referentienummer 12220CC204. Appartement in de verkoop met een oppervlakte van 36 m2....

huis Plan-de-Cuques

(Bouches-du-Rhône)

Plan-de-Cuques Bouches-du-Rhône huis foto 7326463
560 000 €
5 -

Huis te koop bij ons bekend onder referentienummer 12212CH712. Huis in de verkoop met een oppervlakte van 130 m2....

Het CIF-netwerk heeft meer dan 12 jaar ervaring, 120 agenten en 26 agentschappen in heel Frankrijk.

appartement Marseille

(Bouches-du-Rhône)

Marseille Bouches-du-Rhône appartement foto 7326460
299 000 €
4 -

Dit onroerend goed in france wordt bemiddeld door Power Immo. Koop in Marseille in france voor slechts 299000...

kantoor Aubagne

(Bouches-du-Rhône)

Aubagne Bouches-du-Rhône kantoor foto 7326459
149 900 € 159 900 €
- -

Kantoor te koop in de regio Provence-Alpes-Côte d'Azur. Te koop kantoor in de regio Bouches-du-Rhône. Koop in Aubagne...

appartement Aubagne

(Bouches-du-Rhône)

Aubagne Bouches-du-Rhône appartement foto 7326435
139 000 €
3 -

Appartement met in totaal 3 kamers. In de verkoop appartement in postcode gebied 13400 in Bouches-du-Rhône. Te koop appartement...