boerderij te koop plaats Saint-Sornin-la-Marche

Boerderijen kopen in Saint-Sornin-la-Marche. Plaats Saint-Sornin-la-Marche is gelegen in regio Nouvelle-Aquitaine, in oude regio Limousin, in departement Haute-Vienne. Franimo heeft momenteel 6 boerderijen te koop staan in Saint-Sornin-la-Marche of in de buurt. Deze staan verspreid over een totaal van 1 pagina.

geen objecten gevonden
suggesties: 6 gevonden

pagina 1 van 1

boerderij Roussac

(Haute-Vienne)

Roussac Haute-Vienne boerderij foto 7132694
169 000 € 3 -

Boerderij te koop in de regio Nouvelle-Aquitaine. Te koop boerderij in Roussac in de mooie regio Haute-Vienne. In de...

boerderij Availles-Limouzine

(Vienne)

Availles-Limouzine Vienne boerderij foto 7124147
149 000 € 6 -

Boerderij met in totaal 6 kamers. Boerderij in de verkoop met een oppervlakte van 169 m2. Dit onroerend goed...


Inter-France is uw eigen aankoopmakelaar en biedt u de beschikking over een architect of expert immobilier voor taxatie en aankoopkeuring van een huis in Frankrijk. Wij bieden een onmisbare dienstverlening bij onderhandeling en gedegen juridische begeleiding bij uw aankoop.

Inter-France is uw eigen aankoopmakelaar en biedt u de beschikking over een architect of expert immobilier voor taxatie en aankoopkeuring van een huis in Frankrijk. Wij bieden een onmisbare dienstverlening bij onderhandeling en gedegen juridische begeleiding bij uw aankoop.

boerderij Bellac

(Haute-Vienne)

Bellac Haute-Vienne boerderij foto 7097821
147 000 € 5 -

Te koop boerderij in de regio Haute-Vienne. Koop in Bellac in france voor slechts 147000 euro. Boerderij...

boerderij Saint-Sornin-Leulac

(Haute-Vienne)

Saint-Sornin-Leulac Haute-Vienne boerderij foto 7069356
47 500 € 1 -

Boerderij met in totaal 1 kamers. Boerderij in de verkoop met een oppervlakte van 420 m2. Boerderij te koop...

boerderij Dompierre-les-Églises

(Haute-Vienne)

Dompierre-les-Églises Haute-Vienne boerderij foto 7062816
86 500 € 4 -

Boerderij met mooi terrein en tuin van 2300 m2. Koop in Dompierre-les-Églises in france voor slechts 86500 euro....

boerderij Saint-Léger-Magnazeix

(Haute-Vienne)

Saint-Léger-Magnazeix Haute-Vienne boerderij foto 7059756
395 000 € 404 600 € 13 -

Dit onroerend goed in france wordt bemiddeld door Optimhome Saint Marcel - Dauby. Boerderij te koop bij ons bekend...

Verder geen huizen gevonden.